פח אשפה למטבח – נשלף או לא נשלף, זו השאלה

פח האשפה הוא רהיט שימושי מאוד. הוא לא משמש רק לאחסון האשפה, אלא יכול לשמש גם כמקום אחסון לסוגים שונים של חומרים. לפח האשפה מספר שימושים ולכן הוא נקרא גם פח אשפה למטבח. ישנם סוגים רבים ושונים של פחי אשפה והם מגיעים בצורות ובגדלים שונים. במטבח יש הרבה פחי אשפה. חלקם בנויים מנירוסטה, חלקם עשויים פלסטיק וחלקם כל כך קטנים שאפשר להיכנס למגירה.

פח אשפה למטבח הוא רעיון מצוין עבור כל מי שמשתמש בחלל זה לצרכים שונים. הוא קל לשימוש ובעל מכסה נשלף הניתן להסרה ולכביסה, מה שהופך אותו לנוח מאוד לניקוי. עם זאת, ייתכן שמוצר זה לא יהיה כל כך נוח כאשר אתה צריך לנקות את המטבח שלך באופן קבוע.

פח האשפה הוא הזדמנות טובה להיפטר מתוכן לא רצוי. זוהי מערכת לסילוק פסולת שיכולה לשמש למטרות רבות ושונות. פחי האשפה נמצאים בדרך כלל במטבח וקל לנקות אותם. אבל, מה אם אתה רוצה להיפטר מתוכן לא רצוי? אתה יכול להשתמש בפח האשפה כהזדמנות לכתוב משהו חדש ורענן על ידי שינוי דעתך לגבי נושא או רעיון.

איך בוחרים פח אשפה למטבח? 

הרעיון של הוצאת פח האשפה מהמטבח הוצע לראשונה על ידי ממציא אמריקאי בשנת 1998. פח האשפה עשוי מפלדת אל חלד ובעל מכסה נשלף הנפתח אוטומטית כאשר הוא מתלכלך או נרטב. המכסה נפתח מכיוון שיש חורים משני צידי פח האשפה המאפשרים למים להתנקז בקלות ובו בזמן מונעים מהמזון להידבק אליו.

עיצוב זה נקרא "פח אשפה עם מכסה" על ידי הממציא שלו, שגם קרא להמצאתו "אשפה". אנחנו צריכים לבחור האם להשתמש בפח נשלף או רגיל. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה