מייבשי אוויר

חלק זה דן כיצד פועלים מייבשי אוויר וכיצד הם משמשים במקומות שונים.

מייבשי אוויר הם מכשירים המשתמשים בעקרון תנועת האוויר כדי להסיר לחות מהאוויר.

מייבשי אוויר משמשים במסגרות תעשייתיות ומסחריות בהן הם צריכים להסיר לחות מהאוויר. ניתן להשתמש בהם בתעשיות רבות כגון טקסטיל, מזון ומשקאות, נייר, אלקטרוניקה, תרופות, כימיקלים ופלסטיק.

ישנם שני סוגים של מייבשי אוויר: מייבשי אוויר כפויים ומייבשי אוויר טבעיים. מייבשי אוויר כפויים פועלים על ידי ניפוח אוויר חם או קריר על פני משטח רטוב כדי לאדות מים. מייבש אוויר טבעי פועל על ידי שימוש בחום ממקור חיצוני (כגון אור שמש) כדי לאדות מים על משטח רטוב.

איפה עוד ניתן למצוא אותו?

מייבשי אוויר הם מכונה המשתמשת באוויר כדי להסיר לחות מבדים, כגון בגדים או שמיכות. ישנם שני סוגים של מייבשי אוויר:

  1. הסוג הראשון הוא הסוג המסורתי המשתמש באוויר חם ממחמם לאידוי מים מהבדים ואינו מתאים לחומרים עדינים כמו משי, צמר ועור. הוא נמצא בשימוש נפוץ במכבסות, בתי חולים ובתי מלון.
  2. הסוג השני הוא הסוג החדש יותר שמשתמש באוויר קר כדי להסיר לחות מבדים וניתן להשתמש בו על חומרים עדינים כמו משי, צמר ועור מבלי לפגוע בהם בחום. סוג זה של מכונה גם משתמש פחות אנרגיה מאשר הדגם המסורתי.

לסיכומו של דבר, מייבשי אוויר הם סוג המייבש הנפוץ ביותר. הם משתמשים באוויר כדי להסיר לחות מבדים ומחומרים אחרים וניתן למצוא אותם בבתים, בתי ספר, משרדים ומכבסות. מייבשי אוויר נחוצים לתכנון ובנייה של מבנים. הם משמשים לספק אוויר לחללים הזקוקים לכך.

מייבש אוויר הוא מכשיר שמסיר לחות מהאוויר באמצעות מאוורר, שמנשף את האוויר הלח לתוך מסנן, שם הוא מתייבש באידוי. הוא משמש בדרך כלל בבתים, משרדים ובניינים אחרים כדי להסיר לחות מהאוויר הפנימי.

המלצת קריאה: מייבשי לחות תעשייתיים >>>

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה