איטום מרפסות

מרפסת היא מקום נהדר עבור אנשים לשבת וליהנות מהנוף. אבל זה לא אומר שזה לעולם לא יכול להיות בעיה, אם המרפסת לא מתוחזקת כראוי. זה יכול להיות מצב מסוכן מאוד לאנשים שנמצאים במרפסת בגלל תחזוקה לקויה ובנייה לא נכונה של המרפסת. במאמר זה נדון באיטום מרפסות שכדאי לבצע במרפסות, למניעת נזילות במרפסת וגם לחיסכון בעלויות אנרגיה.

כאשר אתם מזהים נזילה במרפסת, חשוב מאוד להקפיד על איטום מהיר ומקצועי של הנזילה לפי הספר. חשוב מאוד שלא תחכו לרגע האחרון כדי לאטום נזילה כי ייתכן שלא ניתן יהיה לעצור את הנזילה לפני שהיא תגרום לנזקים. צריך לאטום נזילות בהקדם האפשרי כדי להימנע מעגמות נפש.

איטום מרפסות הוא קריטי

חשוב מאוד להקפיד על איטום מרפסת מהיר ומקצועי של הנזילה במרפסת על מנת לא לגרום לנזק נוסף. נזילה במרפסת יכולה להיות מסוכנת בדיוק כמו גג דולף. על ידי איטום זה, אתה מונע נזק נוסף ומונע מעצמך יחסי שכנים לא נעימים.

למה יש נזילה במרפסת?

המרפסת היא המקום שבו אנשים אוהבים לשבת ולשתות. אבל, למרבה הצער המרפסת עלולה להפוך למקור נזילה כאשר החומרים המשמשים לבניית מרפסות אינם תקינים. נזילה במרפסת נובעת לרוב מבלאי טבעי של חומרי הבניין, או כתוצאה מאי ביצוע תחזוקה ספציפית.

לכן הפתרון הוא להיפטר מבעיה זו על ידי שימוש בחומרים מתאימים לבניית מרפסות. עם זאת, כמו בכל חומר בניין אחר, חשוב גם לוודא שאין מקומות בהם מים נכנסים למבנה דרך נזילות בחומרים אלו או מנזילת מי גשמים לתוכם. זה יעזור למנוע נזק למבנים ומבנים מנזקי מים הנגרמים מנזילות בחומרים כמו מרפסות זכוכית או בטון.

שלב ראשון באיטום מרפסות – בודקים את מקור הנזילה

נזילה עשויה לנבוע מארובה פגומה, צנרת שבורה או חיבור לקוי בין צינורות או חוטים. הדבר הראשון שצריך לעשות ברגע שהם מבחינים שיש נזילה במרפסת שלהם הוא לבדוק אם חפצים חשודים במרפסת שלהם. השלב הבא יהיה להזעיק עזרה משירותי איטום גגות ומרפסות אם אין אפשרויות אחרות זמינות כמו הסרת החפץ הדולף והחלפתו בחפץ אחר בגודל ובצורה דומים כדי שלא יגרום נזק במקרה של דליפה בעתיד. 

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה