כיול פיפטורים – למה חשוב לעבוד עם מעבדה מקצועית?

כל מי שמכיר את עולם "הכיולים", יודע שישנם הרבה מאוד סוגים של כיולים אשר אפשר לעשות בהם שימוש עבור מכשירים ומתקנים שונים. כיולים נדרשים בכל עת שאנחנו רוצים להשתמש באמצעים ומתקנים שונים בצורה מדויקת ונכונה. אם לא נבצע את הכיול, אנחנו עלולים למצוא את עצמנו משתמשים במכשירים ובמתקנים השונים בצורה לא נכונה ומייצרים תוצאות לא איכותיות. 

אחת הדוגמאות הטובות לכך הוא כיול פיפטורים. מדובר על כיול שנעשה בערוצים שונים, וכולל התייחסות לנפחים קבועים ומשתנים, שימוש בשורה ארוכה של אמצעים שיאפשרו לנו לבצע תהליך עבודה נכון ומדויק לצרכים שונים. 

פיפטור הוא מכשיר קטן אשר מאפשר לנו להעביר נוזלים ממקום למקום. מאחר והוא חייב להתבצע באמצעות מתקן מיוחד, אזי שהוא חייב להתבצע באופן מדוד ושקול, אחרי תהליך כיול בשביל שנוכל להעביר את הכמות המדויקת, מבלי שיווצרו פערים שישפיעו על תוצאות השימוש בנוזל או תוצאות הבדיקה שאנחנו מבקשים לבצע. 

מדוע חשוב להשתמש במעבדה מקצועית?

אנחנו יכולים למצוא גורמים שונים שיכולים לבצע עבורנו עבודות כיול, בפרט במקרה של פיפטורים. אך אם אנחנו רוצים לבצע את התהליך בצורה מקצועית ונכונה, אזי שעלינו לבצע כיול אך ורק במעבדה שמתמחה בכך, מעבדה שיכולה לספק לנו את כל השירותים הרלוונטיים. 

לשם כך, אנחנו צריכים לבחון מה כל מעבדה יכולה לתת לנו וכיצד היא יכולה לספק את השירותים הרלוונטיים עבורנו. חשוב לבדוק אילו תעודות עומדות לרשותה ומי מועסק אצלה. כמו כן, אילו מכשירים יש לה, עד כמה הם מקצועיים, עדכניים, ורלוונטיים לצרכים שלנו. 

אם אנחנו נבחר לעבוד עם מעבדה לא מקצועית, ייתכן מאוד שאנחנו נמצא את עצמנו מתמודדים עם תוצאות בדיקה לא איכותיות ולא מדויקות. 

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה