חברות לבניית אתרים

פיתוח אתרים הוא הליבה של כל אתר אינטרנט. ישנם כלים רבים ושונים העומדים לרשות מעצבים ומפתחים ליצירת אתרים. פיתוח אתרים הוא תהליך של יצירה ופיתוח של אתר אינטרנט.

משימות ודגשים חשובים בתהליך בנית אתרים הנפוצות ביותר הן:

  1. עיצוב אתרים הוא מונח טכני המתייחס לפריסה ולמראה של אתר המסחר האלקטרוני ודפי האינטרנט. מעצבי אתרים בכל חברה לבניית אתרים שונים במה שהם רואים כ"מראה" או "סגנון". חלקם עשויים לראות בעיצוב החזותי של האתר את המוצר הסופי, בעוד שאחרים יכולים להיות מבוססי תוכן יותר.

  2. ממשק משתמש (UI) הוא קבוצת הפקדים ורכיבים אחרים שהמשתמש מקיים איתם אינטראקציה עם אתר מסחר אלקטרוני. ממשק המשתמש מכיל כפתורים, קישורים, תיבות סימון, תפריטים נפתחים, תוויות, תיבות טקסט ופריטים אחרים. ניתן לראות אותם על מסך מחשב וכן באתר או באפליקציה לנייד.

  3. תחזוקת אתר היא תהליך של עדכון תוכן ב- האתר כדי לשקף שינויים בעסק, כגון מוצרים או שירותים חדשים.

  4. ניהול תוכן הוא תהליך של כתיבה ועריכת מידע בדף אינטרנט או באתר. לרוב זה כולל איסוף וארכיון תוכן ממקורות שונים ועיצובו עבור המשתמשים בצורה עקבית, ביצוע חיפושים אחר מילות מפתח או ביטויים, הצגת תוצאות חיפוש למשתמש, יצירת מאמרי חדשות על מוצרים.

איך לבחור חברה לבניית אתרים?

העידן הדיגיטלי דורש ממעצבי אתרים להיות יצירתיים וחדשניים יותר. הם צריכים לחשוב מחוץ לקופסה ולהמציא פתרונות ייחודיים עבור הלקוחות שלהם.

יש הרבה חברות לבניית אתרים שמתמחות בעיצוב אתרים. חלקם מפורסמים ולחלקם אין מוניטין של מפורסמים.

אבל בכל הנוגע לתהליך של בניית אתרים חשוב ואף קריטי לעבוד מול חברה בעלת ניסיון בבניית אתרים וזה עוד לפני שעסקנו בבחירת פלטפורמה שבה יבנה האתר שלכם.

תבדקו את החברה טוב טוב לפני שתתחילו לעבוד איתה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה