ציוד למטבח המוסדי – כך תפנקו את העובדים באוכל טעים

מטבח מוסדי הינו גדול בו עובד צוות גדול של טבחים בו נוצרות אלפי ארוחות ביום: בוקר, אחר הצהריים וערב. זהו מטבח שנותן מענה עבור אנשים רבים ונמצא לרוב בארגונים גדולים כמו חברות ענק המונות מאות עובדים, כמו מטבחי הייטק, בתי חולים, מפעלים ועוד הרבה מקומות בהם צריך להאכיל מספר פעמים במהלך היום ולפעמים בלילה כמות גדולה של אנשים, שם ציוד למטבח מוסדי הוא חלק בלתי נפרד מהמטבח עצמו ובלעדיו המטבח לא היה קיים.

היתרונות של ציוד למטבח מוסדי

ציוד חדיש מאפשר לשמור על האוכל במטבחים מוסדיים בטריות מירבית ואינו מחייב את בעלי המפעל לבצע הזמנות יומיות של חומרי גלם. כמו כן, מקרר ומקפיא תעשייתי איכותי מסייע להארכת חייהם של המוצרים הנחוצים לבישול. ציוד למטבח מוסדי מאפשר לבשל, ​​לאפות, לאדות ועוד אפשרויות בישול מוכרות ליצירת תבשילים משביעים. ציוד זה נועד לעזור לחסוך בעבודה ובזמן עבודה, כגון מדיחי כלים תעשייתיים, מכשירי חשמל תעשייתיים לבישול כמו מעבדי מזון, חותכי ירקות מיוחדים ועוד. בעת רכישת ציוד למטבח מוסדי שימוש דגש על המאפיינים הבאים של הציוד:

  1. איכות- כאשר קונים ציוד למטבח מוסדי, התחילו בהסתכלות על האיכות. בדקו באילו סוגי ציוד תשתמשו לרוב. עבור פריטים אלה, קנו את האיכות הגבוהה ביותר שאתם יכולים להרשות לעצמכם.
  2. שיקולי מקום- לפני שאתם קונים ציוד, הקדישו זמן לעיון בשרטוטים של המטבח שלכם. חשבו כיצד הצוות שלכם יסתובב בחלל ושקלו כיצד יש לעצב את מטבח המסעדה שלכם.
  3. תמחור- התמחור הוא שיקול חיוני בקניית ציוד למסעדה. ציוד המטבח שאתם יודעים שתשתמשו בו מדי יום מחייב תג מחיר גבוה יותר, מכיוון שתרצו ללכת על איכות טובה יותר. עבור האחרים, חשבו על דרכים שבהן תוכלו לחסוך מעט מזומנים.

קריטריונים לבחירת ציוד למטבח מוסדי

מטבח מוסדי הוא לרוב בעל תפריט מגוון מאוד ולא רגיל כמו למשל במסעדה. בחירת הציוד למטבח הממסד תתבצע תוך התחשבות בסוגי המזון שתרצו לייצר ובכמות המזון הנדרשת. במקרים רבים, למשל, תנור אחד לא יספיק, לכן כדאי לשקול שימוש בשני תנורים או יותר, בהתאם לכמות האוכל שאתם צריכים לבשל בארוחה אחת והזמן שלוקח לצוות המטבח להכין אותו. לפני כל רכישה ושימוש בציוד בדקו את איכות המכשירים שאתם רוכשים לפי יצרן, את האחריות שאתם מקבלים על המכשירים ועוד. ציוד למטבח מוסדי הוא חלק בלתי נפרד מהתנהלות היומיומית של המטבח. במקום בו מבשלים מאות עד אלפי מנות ביום, הציוד קריטי לא רק להכנת מזון, אלא גם לשימור ואחסון המוצרים, להכנה וייצור מזון בכמויות גדולות, תוך חיסכון בזמן העבודה. חברת ב.פ.ר יספקו לכם את כל הציוד הנדרש, באיכות הגבוהה ביותר שיעזרו לכם לעמוד בכל ייעדי הבישול שאתם מציבים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה