מי מוסמך להתקין שקעים בבית?

אתם עומדים לעשות שיפוץ בבית? או שאולי קניתם עכשיו דירה ואתם רוצים לעבור לגור בה? אם כך, בוודאי בדקתם את נקודות החשמל ובהחלט יכול להיות שאתם רוצים להוסיף עוד כה שקעים. אנחנו חיים בעידן מודרני שבו כמעט כל פעולה שאנחנו עושים קשורה, בדרך כזו או אחרת, לחשמל. ריבוי המכשירים מוביל לכך שנצטרך גם לא מעט שקעים בבית, ונשאלת השאלה: האם זה משהו שאפשר לעשות לבד? חשוב שתבינו שהתשובה היא חד-משמעית לא. מי שמוסמך להתקין שקעים בבית, במשרד או בכל מקום אחר, הוא רק חשמלאי מוסמך. לכן, אפילו אם היה לכם נדמה שטכנית זו עבודה שתוכלו להתמודד איתה, דעו שבפועל זה אסור. 

מה באמת תרצו לעשות עם השקעים בבית? 

חשוב להבין שלא תמיד הדרישה היא להקין שקעים בבית. בפועל, אנחנו רואים שלא פעם צריך לבצע גם עבודות אחרות שקשורות לנקודות החשמל שלנו בבית, כמו חביצת נקות חשמל או הזזת נקודת חשמל קיימת. לכן חשוב לבדוק לא רק מי מוסמך להתקין שקעים בבית, אלא גם להבין האם יש לו ניסיון בעבודה הספציפית שבה אתם מעוניינים. 

כמה עולה להתקין שקעים בבית? 

בנוסף, חשוב להבין שכאשר מנסים להבין כמה עולה שירות של התקנת שקעים בבית, יש כמה גורמים שישפיעו על המחיר. ההבדלים שיכולים להשפיע על עלות העבודה הם למשל: 

  • האם צריך לעשות הכנות רבות מראש כדי להתקין את השקע החדש 
  • על איזה סוג של נקודה מדובר 
  • האם צריך לבצע הכנת חיווט מורכבת 
  • על כמה נקודות חשמל מדובר  

מה שבטוח זה שאם אתם רוצים שהעבודה תתבצע בצורה טובה ונכונה, רצוי יהיה לפנות אל אנשי המקצוע הכי טובים שיש, גם אם זה אומר שתשלמו להם קצת יותר על העבודה. 

למידע נוסף היכנסו לאתר: https://www.fetaya.com/

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה