שמאי מקרקעין בירושלים

אחרי לא מעט דילמות החלטתם שאתם רוצים למכור את הדירה שלכם בירושלים? מעוניינים לבצע עסקת נדל"ן כמה שיותר מוצלחת? אם כך, כדאי שתפנו כמה שיותר מהר להזמנת שירותיו של שמאי מקרקעין בירושלים. 

איזה פרטים שמאי מקרקעין בירושלים לוקח בחשבון? 

תפקידו של שמאי מקרקעין בירושלים הוא לתת הערכת שווי לנכס. לצורך כך הוא מגיע למקום כמובן ובוחר את הנכס מכל הכיוונים, תוך התייחסות למספר פרמטרים חשובים. בין יתר הנתונים שיכולים להשפיע על הערכת השמאי, אנחנו רואים פרטים כמו: 

  • מצב הנכס – חדש, ישן או משופץ 
  • גישה לנכס – האם יש מדרגות, מעלית או שהוא בקו הרחוב 
  • השטח של הנכס – מה השטח ומה הוא כולל 
  • תשתית הנכס – האם התשתית תקינה, האם התבצעו בה שיפוצים וכדומה 

מעבר לכל אלה, כמובן שהשמאי מתייחס גם למיקום עצמו ולסביבה. למשל, האם הנכס נמצא במקום שיש בו שירותים לציבור, כמו בית חולים, בתי ספר וכדומה. 

איך בוחרים שמאי מקרקעין בירושלים? 

האמת היא, שבין אם אתם מחפשים היום שמאי מקרקעין בירושלים ובין אם אתם מחפשים שמאי מקרקעין ברחובות או בכל עיר אחרת, רצוי לבדוק אל מי אתם פונים. למשל, האם הוא מנוסה? והאם הוא נתן שירות כבר ללא מעט לקוחות בעבר? האם הוא גובה מחירים סבירים? והאם הוא זמין להגיע ולבצע את עבודתו כמה שיותר מהר? 

שמאי עם המלצות 

לבסוף, בבואכם לבחור שמאי מקרקעין בירושלים, רצוי שתבדקו גם האם הוא מומלץ. האם אנשים אחרים שקיבלו ממנו שירותי הערכת שווי לנכס יצאו מרוצים? והאם הם באמת הצליחו למכור את הנכס בהתאם להערכת השמאי? כל הפרטים האלה חשובים. עסקאות נדל"ן זה לא משהו שרוב האנשים מבצעים בכל יום ולכן ברור מדוע יש לבחור שמאי שייתן הערכה מקצועית וכמה שיותר מדויקת. 

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה