שיזוף בהתזה – הדרך הבריאה לעור שזוף

שיזוף בהתזה

אין ספק כי מראה עור שזוף הפך לנחשק ביותר ורבים, גם נשים וגם גברים, מחפשים את הדרך המושלמת לעור שזוף כל השנה. בעבר, את המראה השזוף היה ניתן לקבל רק בעונת הקיץ, ותוך חשיפה מוגזמת ומתמדת לשמש, דבר לא בריא כלל אשר עלול לגרום לסרטן העור ולעוד סכנות בריאותיות רבות אחרות. בשנים האחרונות, עם העליה הגדולה במודעות לסכנות הבריאותיות הרבות הכרוכות בחשיפה אל השמש, החלו לצוץ פתרונות רבים אשר מנסים להחליף את תפקיד השמש ולהעניק לנו מראה שזזוף ומרשים גם מבלי לסכן את הבריאות שלנו. שיזוף בהתזה הוא אחד מהפתרונות הללו, ונחשב לפופולארי מבין כל הפתרונות השונים בתחום.

כיצד מבוצע שיזוף בהתזה?

שיזוף בהתזה יכול להתבצע ב-2 דרכים:

  1. שיזוף ידני – שיזוף בו מתיז/ה שעברו הכשרה מקצועית בתחום מתיזים את החומר על גופו של האדם. ההתזה מבוצעת באמצעות מכשיר אליו מחוברת כוס עם הצבע, והוא מתיז את הצבע על הגוף. בשיטה זו על האדם לעמוד באוהל שיזוף או עמדה מוכנה בבגדים תחתונים בלבד וההתזה אורכת כרבע שעה.
  2. שיזוף במקלחון – שיטה הרבה יותר נוחה ונעימה, בה השיזוף מבוצע על ידי מכונה וללא נוכחות של אדם זר בחדר. כך ניתן לבצע את השיזוף ללא מבוכה ואפילו ללא בגדים כלל.

בכל שיטה, אין להתקלח 8 שעות לאחר ההתזה, ובמקלחת הראשונה ניתן לראות את שאריות הצבע היורדות יחד עם המים. הצבע שהותז מחזיר מעמד כשבוע וחצי ויש לחדשו בכל פעם.

האם זה כדאי?
אם אתם חולמים על עור שזוף ומרשים, שיזוף בהתזה הוא בהחלט הדבר הנכון ביותר שאתם יכולים לעשות לשם כך. אל תנסו לחסוך ולסכן את הבריאות שלכם בכך שאתם נחשפים במשך שעות ארוכות אל קרני השמש. בעלות של בין 600-1000 ש"ח בחודש אתם יכולים לתחזק מראה שזוף ומרשים, ולעשות זאת בצורה בריאה והרבה יותר מהירה.

כמובן, חשוב לפנות רק אל מכונים מורשים ומקצועיים בתחום, אשר משתמשים בחומרים ראויים לשימוש ומאושרים על ידי משרד הבריאות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה