לכידת כלבים

לכידת כלבים

רובנו אוהבים כלבים, לחלקנו יש כלבים, וכידוע הם אוהבים אותנו מאוד גם כן. אך לעיתים עלינו להשתמש בכלים מסוימים בשביל לתפוס וללכוד אותם, לשם כך אנחנו צריכים חפצים מיוחדים עבור לכידת כלבים.

לפני שניכנס לעובי הקורה ונסביר מה הם אותם חפצים וכיצד משתמשים בהם, נסביר בקצרה למה אנחנו צריכים אותם, למה אנחנו צריכים ללכוד כלבים. לפני זה רק נסביר שלא מדובר בכלים שאמורים להכאיב לכלבים ובוודאי שלא לגרום להם נזק, מיד נראה שאותם חפצים אשר משמשים לצורך לכידת כלבים, הם לא דבר רע, להיפך,יש להם תפקיד חיובי.

מדוע אנחנו משתמשים בכלים ללכידת כלבים

יש מספר שימושים לכלים ללכידת כלבים. ראשית, אם אנחנו צריכים להעביר כלב ממקום למקום, אז נצטרך להשתמש בכלים שונים, למשל כלובים לצורך לכידתם והעברתם. שנית, כלבים תועים ומשוטטים, הרי שאנחנו צריכים להשתמש באותם כלים בשביל שלא יגרמו נזק לסביבה. שלוש, כלבי בר יש צורך ללכוד אותם על מנת שלא יגרמו נזק בנפש, ארבע, בקורסים לאילוף כלבים משתמשים לא בהם בכלים שונים לצורך חינוך הכלבים.

כמו שניתן להבין, על מנת ללכוד כלבים בצורה נכונה, יש לתת לבעל מקצוע מנוסה לעשות זאת ולא להשאיר את זה לכל אחד,לכן גם רכישת כלים ללכידת כלבים חייבת להתבצע במקום מקצועי ולא בכל מקום.

אילו כלים יש ללכידת כלבים

הכלי המפורסם ביותר הוא כמובן כלוב, מדובר בכלי שמשתמשים בו לא רק לכלבים גם לחיות אחרות. חשוב להבהיר, שהכלוב הוא נעול אך בדרך כלל מדובר בכלוב סורגים, שהכלב יכול לראות מה קורה בחוץ, נכנס לו אוויר כמובן, ולעיתים יש שם אפילו מקום לאוכל ושתייה.

כלי אחר מפורסם הוא רובה הרדמה, מדובר ברובה שיורה חצי הרדמה במידת הצורך. בכלי זה משתמשים לצרכים מגוונים, למשל אם מדובר בכלבים תועים, כלבי בר, כלבים מופרעים ועוד מלבד רובה הרדמה אפשר למצוא גם מוט הרדמה, מוט מיוחד שעוזר להרדים את הכלב מרחוק

עוד כלי זה תופס שעוזר לתפוס את הכלב מהצוואר, זה לא תמיד נעים לכלב אך זה מאוד דומה לרצועה שלו. משמש בעיקר כלבים שקשה להשתלט עליהם.

חשוב לומר, שהשימוש בכל אחד מהכלים צריך להתבצע עם כפפות ובגדים מוגנים, כך אם הכלב מתפרע אתם לא תפגעו. נקודה נוספת, יש לזכור לעשות הכל מאהבה ובסבלנות, זה לא נעים לכלב כמו שזה לא נעים לכם, אך אם תהיו רגועים גם הוא יהיה רגוע בדרכו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה