מטבחים חיצוניים לגינה – פינוק אמיתי

גנץ מטבחי חוץ

בעבר הגינה הייתה משמשת לישיבה על כוס קפה באוויר הצח, בהמשך הגיעו גם הברביקיו, הגריל החשמלי ובשנים האחרונות הגיח טרנד הקריוקי שכבש את הארץ. כל אלו הפכו את הגינה למקום האידאלי לבלות עם המשפחה והחברים.אך חשוב לזכור כי אירוח זה לא דבר קל, הוא כרוך בתיזוזים רבים וזמן מועט עם האורחים. לכן, אם אתם אוהבים את האוויר הפתוח ויש בבעלותכם בית עם גינה או מרפסת מרווחים, באפשרותכם להקים מטבח חיצוני ולחסוך לעצמם הרבה כאב ראש וטרטורים בזמן האירוח. באתר של גנץ אפשר להתרשם מגלריה מרשימה במיוחד של מטבחים חיצוניים וכן אביזרים נלווטים נוספים.

מטבח חיצוני לא מגביל אתכם להכין אך ורק "על האש", אלא שתוכלו לבשל כל דבר שרק תרצו בעזרת כירת גז ותנור אבן בדיוק כמו בתוך הבית, היתרון שבדבר הוא החוויה הטובה כשהאירוח מתבצע באוויר הצח. האווירה בחוץ מיוחדת ונעימה הרבה יותר מכל ישיבה רגילה אחרת בתוך בית סגור.

מטבח חיצוני

כיצד מתכננים בצורה יעילה את המטבח החיצוני לגינה

בדיוק כמו שתכננתם את המטבח הפנימי, כך יש לוודא כי המטבח החיצוני מאובזר ועובד בכל ההיבטים. חשוב לדאוג לגז, מים וחשמל, לאזור אחסון קר לבשרים, אזור בישול וטיגון, כיור, מקרר משקאות, מכונת קרח, מקפיא ומקום אחסון של הציוד הנדרש למטבח. כמו כן, מטבח חוץ מגיע בגדלים שונים אך לא חייב להקים מטבח גדול בגינה, אלא קטן שיחסוך לכם ריצות מיותרות וריחות חזקים של בישול בתוך הבית.  בנוסף, במידה ואתם מעוניינים שהאורחים יהיו קרובים אליכם בכדי שתוכלו גם לבשל וגם ליהנות מחברתם תוכלו למקם בר ישיבה או שולחן וכסאות ממש על ידכם.

עוד על מטבחים באתר ProWorld:

יתרה מכך, בכדי להימנע מתחזוקה שוטפת של המטבח החיצוני, עליכם לוודא כי הוא בנוי מחומרים עמידים במים ולחום בארץ, רצוי למקם אותו במקום מוצל ומוגן מתחת לפרגולה כך שחוויית האירוח שלכם לא תפגע בשל תנאי מזג האוויר. יתר על כך, כדאי לדאוג לתאורה בכל אזור הבישול והישיבה בכדי שתוכלו לארח גם בחשכה ולא רק באור יום.

נוסף על כך, עדיף שעיצוב מטבח החוץ יהיה מתואם לעיצוב הפנים הבית וישלים אותו. כמו כן, ניתן לשדרג את החוויה בעזרת מקרן או טלוויזיה וערכת מוזיקה המיועדת לשמע וכוללת בתוכה גם מיקרופונים לקריוקי. ככל שיהיו יותר אמצעי בידור כך תוכלו ליהנות יותר ולהעסיק את האורחים שלכם, וכמובן לא פחות חשוב לקבל כמויות גדולות של פרגונים על אופן האירוח.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה