עדשות לשימוש יום יומי לאנשים עם צילינדר

eyeglasses-310516_640

לקוחות רבים מרכיבים משקפיים כדי לתקן ליקוי ראייה אשר קשור לצילינדר. חלק מהם מעדיפים להפסיק להרכיב משקפיים ובמקום זה מעוניינים להשתמש בעדשות מגע המותאמות לכך.

בדיקת מקיפה של הראייה 

בשלב ראשון יש לגשת לרופא העיניים או לאופטומטריסט מומחה אשר יבדוק את העיניים באופן מקיף ויקבל החלטה אם יש אפשרות להיות ביום יום עם עדשות מגע עם צילינדר במקום עם משקפיים.

יש מקרים שהנושא מאושר לביצוע ויש מקרים חריגים שבהן הנושא לא מתאים לחלוטין ובהתאם לכך הלקוח קונה או לא קונה את העדשות המיוחדות.

עדשות לאנשים עם צילינדר 

עדשות עם צילינדר מעניקות זווית לצורך רמת תיקון מרבית ובאסטיגמטית הנעה בין 2.50-2.00 כשהמטרה היא לתקן את מצבו של הצילינדר. 

יש אפשרות לקנות אריזות של עדשות עבור אנשים עם צילינדר לשימוש יום יומי, דו שבועי או חודשי. את העדשות היומיות הרגילות אפשר להשאיר בתוך העין לאורך 10-9 שעות בכל יום. אם קונים עדשות הכוללות הידרוג'ל וסיליקון הטיב שלהם הוא מעולה והן הרבה יותר עמידות מהעדשות הרגילות ולכן אפשר להשאיר אותן בתוך העיניים לפרקי זמן ארוכים יותר. 

קניה של עדשות לעיניים 

עיניים הן איברים רגישים וחשובים ביותר ולכן חלק מהקונים מעדיפים לרכוש דגם ספציפי אשר מתאים לעיניהם ואינו גורם להם לדלקות עיניים או לזיהומים. יש גם לקוחות אחרים אשר מעדיפים לבצע שינויים והם רוכשים בכל פעם סוג אחר של עדשות הכוללות התאמה לזווית הצילינדר בגלל איכות החומר, עלות האריזה ונוחות האריזה אם היא קומפקטית ומשתלמת.                                                                       

הישראלים מאד אוהבים להזמין באתרי האינטרנט ולקבל משלוח מהיר. כאשר ההזמנה כולה תגיע תוך פרק זמן סביר, הלקוחות יהיו מרוצים ויזמינו שוב. למידע נוסף היכנסו לאתר https://www.ioptix.co.il/

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה