השתלת שיניים בזאלית

השתלת שיניים בזאלית

בעידן המתפתח של הרפואה הדנטלית, ניתן למצוא שלל טכניקות ושיטות ייחודיות המאפשרות להחזיר את החיוך הלבן והמושלם לפה של כל מטופל. למרות היצע השיטות הגדול, חשוב להכיר כל שיטה להשתלת שיניים ולהתאים את הטיפול היעיל ביותר בהתאם למצבו של המטופל. אחת משיטות אלו כוללת את השתלת השיניים הבזאלית, המביאה פתרון הולם ואיכותי למטופלים שאינם יכולים לבצע השתלת שיניים סטנדרטית.

מהי השתלת שיניים בזאלית?

השתלת שיניים בזאלית היא שיטה מתקדמת ויעילה לטיפולי השתלות שיניים, במיוחד עבור מטופלים הסובלים ממחסור של עצם בלסת. על מנת שהשתל הדנטלי יעוגן כהלכה בבסיס הלסת, יש לוודא כי העצם בלסת חזקה מספיק כדי לשאת את משקל השתל והכתר שיחובר אליו בסוף התהליך. 

מטופלים הסובלים ממחסור או פגיעה בעצם הנמצאת בלסת, לרוב כתוצאה ממחלות חניכיים הפוגעות בחוזקה, זקוקים לטיפול השתלת שיניים מתאים כדי להשלים את השיניים החסרות. באמצעות שיטת השתלת שיניים בזאלית ניתן להבריג את השתל הדנטלי ישירות לעצמות הלסת המרכזיות, וכך לקבל תמיכה מלאה ועמידה לשתלים שהותקנו בפה. 

אילו השתלות שיניים הכי נפוצות?

נוסף לשיטה זו, ישנן שיטות רבות ומגוונות להשתלות שיניים כמו השתלת שיניים ALL ON 4-6 המאפשרת השתלת של 12 שיניים בעזרת 4 עד 6 שתלים דנטליים בלבד, שיטה החוסכת זמן ואף מחיר לעומת טיפולים זהים. שיטה נוספת להשתלת שיניים היא השתלה ממוחשבת, המאפשרת לבצע גם את השתלות השיניים המורכבות ביותר הדורשות תכנון מקדים וזהיר.

איזו שיטה להשתלת שיניים היא המתאימה ביותר?

על אף ריבוי השיטות להשתלות שיניים, יש לזכור כי לא כל טכניקה מתאימה לכל מטופל. לכן באמצעות ייעוץ מקצועי של ד"ר ג'רי כהן מרפאת מומחים בחולון ניתן להכיר את השיטות השונות לשיקום השיניים, ולאחר בדיקה מקצועית להתאים את השיטה היעילה והטובה ביותר למצבו וצרכיו של כל מטופל.  השתלת שיניים בזאלית לדוגמה תתאים למטופלים הסובלים ממחסור בעצם של הלסת, ואילו השתלת שיניים ALL ON 4-6 תוכל להתאים למטופלים עם עצם בריאה המעוניינים בטיפול שיקומי קצר ויעיל.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה