דוד בן הרוש יבנה

דוד בן הרוש

דוד בן הרוש יבנה נחשב ללא ספק לאחד האנשים המזוהים ביותר עם העיר שלהם. מדובר על אדם שנולד וגדל בעיר יבנה, ולכן היא הפכה לחלק בלתי נפרד ממסלול החיים שלו. בבגרותו דוד בן הרוש בחר להישאר בעיר, להקים בה את משפחתו ולהיות יותר מעורב בקבלת ההחלטות בעיר. כתוצאה מכך, דוד בן הרוש בחר להיכנס לפוליטיקה, על מנת לקחת חלק פעיל יותר בניהול של העיר ובשיפור איכות החיים בה. דוד בן הרוש כיהן במגוון תפקידים שונים בעיריית יבנה, הוא קודם לתפקיד סגן ראש העיר ולאחר מכן שימש בתור ממלא מקום ראש העיר. בסופו של דבר, הוא נבחר על ידי רוב תושבי העיר לכהן בתור ראש עיריית יבנה. מדובר ללא ספק על הבחירה המתאימה ביותר, מאחר ובמהלך כהונתו, דוד בן הרוש שיפר ושידרג באופן מהותי את הנראות של העיר ואת רמת החיים בה.

דוד בן הרוש יבנה – כל מה שמעולם לא סיפרו לכם

במהלך הכהונה שלו בתור ראש עיריית יבנה, דוד בן הרוש תרם רבות לפיתוח הכללי של העיר ולשיפור איכות החיים של תושביה. לעומת ראשי עיר אחרים אשר מעדיפים לעסוק בשיווק העצמי שלהם וביחסי הציבור שלהם, דוד בן הרוש נחשב לראש עיר שהעדיף מעשים על פני דיבורים. במהלך כהונתו הוא עודד הגירה חיובית של משפחות צעירות וזוגות לתחומי העיר, במטרה להפוך את העיר לצעירה ואטרקטיבית יותר. כמובן שלצורך כך, הוא עסק רבות בפיתוח של מרכזים מסחריים, פתיחה של בתי קפה ומסעדות וכמובן השקעה בסלילת כבישים חדשים, שיפור תשתיות העיר והקמה של גינות ציבוריות, מתנסים, גני שעשועים לילדים וכדומה. תושבי העיר זוכרים ומעריכים את פועלו של דוד בן הרוש יבנה, מאחר והוא תמיד היה קשוב לבעיות שלהם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה