חדר ממד

חדר ממד

אם אין לכם בבית חדר ממד, זהו מקום שמהווה את אחת התשתיות החשובות ביותר בו: תשתית הבטחון בימי עימות צבאי. חדר ממד חייב להתבסס על חומרי ייצור איכותיים וייעודיים להגנה, בנוסף לאמצעים אסתטיים שיאפשרו את השהות בחדר באופן מספק ולא מאולץ. כיצד כל זה קורה? להלן הפרטים שבאמת חשוב לדעת כשמשפצים חדר במטרה להפוך אותו אל חדר ממד.

פנו לחברה מקצועית המתמחה בבניית ממדים

כפי שלא הייתם רוצים לבנות לבד את האולפן שלכם, חוות השרתים שלכם בענן הפרטי וכד', אל תעשו את זה לבד גם בעת הסדרת חדר ממד. מדובר בביטחון שלכם ומעל לכל, בחיים שלכם. רק חברה מקצועית שעברה מבחנים של פיקוד העורף ובונה עבורו חדרים דומים תוכל להיות לכם לעזר בסוגיה זו. מיד תלמדו מה החברה הזו יכולה לעשות למענכם, בהשוואה לקבלני שיפוצים כלליים ולהבטיח כי התשתיות שיותקנו בחדר שלכם אכן יהיו תקינות ברמה הנדרשת מממד.

הטמעת חומרי הגנה מפני אב"כ

הדבר הראשון שעובדי החברה צריכים לעשות במהלך בניית חדר ממד הוא לבצע פתיחה של הרצפה במטרה להגיע למצע שלה. הוא עשוי להיות עשוי חול או אבני חצץ. האחרון נקרא גם מצע סומסום בשל הצורה של גרגירי הסומסום. מערבבים במצע חומרי הגנה ייעודיים שמטרתם לספוג אב"כ. הם בטוחים לשימוש ושהייה, לא פוגעים באיש ולא גורמים רגישות למאן דהו, גם אם הוא סובל מאלרגיות. הדבר היחיד ששונה עכשיו הוא שבעת מתקפה כימית או אטומית, הריקושטים והפגיעות ייספגו בתוך הרצפה ויגנו עליכם משאיפה מסכנת חיים.

החלפת הדלת והחלון

תתבצע החלפה של הדלת והחלון. ניתן יהיה לבחור את המפתחים השונים, כלפי שמאל או כלפי ימין. דלת של ממד היא לעולם כזו שהמפתח שלה יוצא החוצה ולא נכנס פנימה כדי למנוע מכם הדף של הדלת אם היא לא תחזיק מעמד במהלך ההתקפות של האויב. בעוד היא תהיה מבוססת על הייצור של רב בריח, שריונית חסם ופלדלת, החלון יהיה מבוסס על ליבת זכוכית כפולה, פרופיל, ידית ובחזית החיצונית, זוג לוחות מתכת הזזה לגרירה לעבר קדמת החלון במהלך המלחמה, לצרכי הגנה על הזגוגית.

חיזוק חדר ממד באמצעות לוחות פלדה וסיבי זכוכית

לוחות הפלדה של חדר ממד יהיו פתרונות ההגנה העיקריים שלו ועל כן הם יוטמעו בכל הקירות במטרה להפכם לחזקים יותר. בקדמת הקירות יותקן מבודד מעוצב, לבידי עץ עם סיבי זכוכית להגנה נוספת. ניתן להזמין גם פרקטים לרצפה, צביעה מחודשת והתקנת מנורות חדשות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה