מסנן אבנית ללא סיליפוס – למה זה חיוני?

מסנן אבנית ללא סיליפוס

התקנה פשוטה של מסנן אבנית PTL מתבצעת ללא כל רעילות או כימיקלים ומייתרת את הצורך שלכם בתחזוקה שוטפת. התנועה הסיבובית של המסנן מאפשר להיפטר מהלכלוך והאבנית בקלות. המסנן מפריד בין המגנזיום לסידן, וכך הם לא יידבקו למכשירי החימום השונים שנמצאים בבית שלכם.

כאשר אתם חושבים להתקין מסנן אבנית ללא סיליפוס, יהיה כדאי לכם לשים דגש אך ורק על בחירה של מסננים ירוקים שלא יזיקו לסביבה או לבריאות שלכם בשל שימוש בכימיקלים שונים. נטרול של המשיכה בין הסידן למגנזיום ניתן לביצוע על ידי ייצור של אלקטרונים חשמליים שמוזרמים למים.

ריכוך המים עם מסנן אבנית

העובדה כי המים בישראל נחשבים למים קשים עלולים להוביל להופעה מוגברת של אבנית בגופי חימום של מכשירים חשמליים. זה בוודאי דבר שיכול להיות בעייתי כאשר מנסים להיפטר מאותה אבנית, שכן יש הרבה אנשים שבוחרים לעשות את זה עם כימיקלים שונים, כמו סיליפוס או פוספטים. הכימיקלים הללו עלולים לסכן את הבריאות שלכם בסופו של דבר.

הפתרון הטוב ביות שניתן לבחור בו הוא פתרון אקולוגי, בדמות מסנן אבנית ללא סיליפוס. כך תוכלו להמשיך לעשות שימוש בכל מכשירי החשמל שלכם ולא לדאוג שמא מדובר במים שמגיעים עם כימיקלים מסוכנים רק בשל להיפטר מהאבנית ולמנוע את ההופעה המחודשת שלה.

מסנן אבנית ללא סיליפוס – הפתרון הטוב ביותר

במקום להיות תלויים במסנן שעושה שימוש בכימיקלים לא ידועים, תזכרו שאתם יכולים להפוך את ההתקנה של המסנן לפתרון הטוב ביותר אם רק תבחרו באופציה אקולוגית ובריאה, ללא שימוש בכימיקלים, תבחרו מסנן אבנית באתר פלגים. כיום הטכנולוגיה מאפשרת לעשות זאת ביעילות ובתוך זמן קצר. כך שזה פשוט הפתרון הטוב ביותר שאתם יכולים לבחור בו בשבילכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה