שירותי הובלות קטנות בתל אביב

1545705-min

תל אביב היא העיר המרכזית בישראל ולכן גרים בה סטודנטים רבים שלומדים באזור המרכז, רווקים רווקות ומשפחות צעירות. האוכלוסייה הזו זקוקה לא אחת להובלת קטנות בתוך תל אביב, כשהם עוברים מדירה לדירה כדי החליף מיקום או לדירה בגודל אחר.

 

שירותי הובלות קטנות בתל אביב

לכן יש צורך בהרבה הובלות קטנות בתוך העיר. לעיתים מדובר בהובלה של כל התכולה כמו ארון, מיטה זוגית, מקרר והרבה ארגזים של הציוד האישי. לפעמים מדובר רק בכמה פריטים שמעבירים בין המשפחות או בין החברים כמו מקרר, שולחן, מיטה ועוד.

בכל אחד מהמקרים הללו, האופציה הנוחה ביותר היא לדבר עם חברים שעברו דירה לאחרונה כדי לשמוע אם היו מרוצים מחברת ההובלה ובהתאם לכך מדברים נציג שלהם, כדי לבדוק מחירים ולתאם מועד הובלה.

מכיוון שבכל יום מתבצעות הרבה מאד הובלות קטנות בתוך העיר, חברת ההובלות דאגה שיהיו לה עבור מטרה זו טנדרים ומשאיות קטנות שמתאימות בדיוק למטרה זו.

 

אריזת ציוד

אם הלקוחות זקוקים לשירותי אריזה, מתאמים זאת ליום יומיים שקודמים להובלה והעובדים המיומנים אורזים בזהירות רבה את כל כלי האוכל, כל אחד בנפרד כדי שלא ישברו במהלך השינוע. כמו כן את כל הציוד שקיים בבית כמו צעצועים, ספרים, בגדים וציוד אלקטרוני וחשמלי שנארז היטב כדי למנוע שבר.

אם על פי המיקומים של הדירה הנוכחית או הדירה שעוברים אליה, חדרי המדרגות צרים או שלא קיימת מעלית, אפשר לשקול לבצע מהלך זה באמצעות מנוף אשר מוריד את כל הציוד, מעבירם למשאית וגם מעלה אותם לדירה החדשה על הרמפה בתהליך מהיר מאד. מניחים את הציוד על הרמפה ומעלים זאת עד החלון הגדול שבסלון, או למרפסת.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה