יועץ בטיחות

יועץ בטיחות

לא פעם שומעים בישראל על תאונות עבודה אשר גובות את חייהם של עובדים שונים. מדובר על תאונות עבודה מיותרות שפעמים קרובות היה ניתן למנוע בהתנהלות אחרת במקום העבודה. כל מקום עבודה אשר מכיר בעובדה כי העבודה מסכנת את העובדים בצורה כזאת או אחרת, חייב לבחור יועץ בטיחות אשר יעניק ייעוץ מקצועי ומנוסה בתחום הבטיחות במקום העבודה וזאת בכדי שכלל העובדים יגיעו לביתם בשלום בסוף יום העבודה. יועץ בטיחות שלא כמו ממונה בטיחות איננו קיבל את ההכשרה הנדרשת על פי חוק, אך יחד עם זאת יש לו מספיק ידע והוא בהחלט עבר מספיק הסמכות בתחומי הבטיחות השונים.

מיהו יועץ בטיחות?

בעוד שישנם מקומות עבודה אשר מחויבים להעסיק ממונה בטיחות על פי החוק שכן, מדובר על עבודה שמסכנת את חייהם של העובדים בה, ישנם מקומות עבודה שאינם חייבים על פי החוק למנות ממונה בטיחות אך בד בבד, הם עדיין מבינים כי יש סיכון כלשהו בעבודה עבור העובדים שלהם. במקרה שכזה, מעסיק אחראי ממנה יועץ בטיחות לצורך מתן ייעוץ מקיף ואינטנסיבי אודות שמירה על הבטיחות במקום העבודה מכל ההיבטים. יועץ הבטיחות חייב להיות איש מקצוע שלמד את התחום, התנסה בו ויודע כיצד לייעץ בכל מקום עבודה כיצד לנקוט בכל הפעולות הנדרשות על מנת לשמור על הבטיחות במקום העבודה. אין ספק שחשוב מאוד למנות יועץ בטיחות במגוון מקומות עבודה שונים ותחומי עבודה שונים.

כיצד בוחרים יועץ בטיחות?

בכדי לבחור את יועץ הבטיחות הטוב ביותר עבורכם כמו חברת Prosafe Safety, עליכם לחפש היטב את היועץ האידאלי מכל הבחינות למקום העבודה. על היועץ לעבור הדרכות שונות בתחומי הבטיחות במקום העבודה ולהיות בעל ניסיון וידע תאורטי ומעשי בתחום שמירה על הבטיחות בכל מקום עבודה באשר הוא.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה