אילו ארונות אמבטיה כדאי לשלב בחדרי אמבטיה קטנים?

חדר אמבטיה קטן

חדרי אמבטיה קטנים הם קטגוריה בפני עצמה שהצריכה את היצרנים והמעצבים להפיק יצירתיות רבה כדי להמציא רהיטים מתאימים הן מבחינה פונקציונלית והן מבחינה עיצובית.

בסטנדרטים של הבנייה כיום, קשה למצוא חדרי אמבטיה קטנים, משום שיש להם חשיבות רבה ונותנים להם שטח גדול יחסית ככה שאפשר לשים גם רהיטים נחמדים ועדיין, זה לא מרגיש צפוף.

אולם בדירות ישנות יותר, אף אם הן מעוצבות היטב, חדרי האמבטיה עשויים להיות קטנים וצריך לעצב ולהתאים את כלי האמבטיה בהתאם. 

אז איך עושים את זה נכון? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

אלו רהיטים מתאימים לחדרי אמבטיה קטנים?

הרבה פעמים, אפילו בדירות גדולות ישנם כמה תאי שירותים ואמבטיות, ומטבע הדברים יש אמבטיה אחת גדולה ושאר האמבטיות קטנות יותר, אולם אין זה אומר שהן לא צריכות ריהוט משלהם. 

האתגר כאן הוא להכניס ריהוט למקום קטן שיתאים בדיוק למה שאתם צריכים ושעדיין, יהיה נוח להתקלח וללכת בתוך האמבטיה בלי להרגיש צפיפות.

כמו כן, יש אתגר גם מבחינה עיצובית. בפרט כיום שהעיצוב נוקט קווים נקיים וחללים גדולים יותר, מקומות קטנים הן ממש אתגר. 

אז מה כן אפשר לעשות? ראשית, יש קטגוריה שלמה של מוצרי אמבטיה שמתאימים לחדרי אמבטיה קטנים, ממש ככה. אתם יכולים להשיג ארון קטן שאפשר לתלות אותו על הקיר או לחילופין לשים אותו מתחת למראה. 

כמובן שמומלץ להתייעץ עם מעצב איפה כדאי לשים כל רהיט ואיך לארגן את החדר ככה שהוא עדיין יראה מרווח.

אנו מאמינים שאם רק תפנו לקטגוריה של רהיטי אמבטיה קטנים, תוכלו למצוא במהירות פתרונות אחסון מדהימים שלא תופסים כמעט מקום לכל סוג של אמבטיה. 

למידע נוסף בנושא אקססוריז לאמבטיה באטליין

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה