הדברה נגד עכברים – איך מתחילים?

הדברה נגד עכברים

מתמודדים עם עכברים שפולשים לכם אל תוך הבית? רוצים למגר את המכה הזו ולסיים עם העכברים המטרידים הללו? זה בהחלט אפשרי. אבל זכרו – מדובר על תחום מקצועי שיש בו כלים שונים וכן חומרי הדברה ייעודיים. את אלו לא תוכלו למצוא בעצמכם. אתם צריכים לצידכם מדביר מקצועי שלוקח אחריות מלאה על התהליך. הוא יכול להדביר את המזיקים ולמנוע בעתיד כניסה נוספת שלהם אל תוך הבית.

> קראו כיצד מתבצעת הדברת נמלי אש

ללכוד את העכברים

השלב הראשון הוא לכידה של העכברים שנמצאים בתוך הבית פנימה. כלומר, אם יש לכם עכבר או יותר מאחד – צריך ללכוד אותו. את הפעולה הזו מבצעים בעזרת מלכודות מיוחדות שמכילות בתוכן פיתיון. אחרי שלכדנו את העכבר נכון לבדוק את הבית היטב כדי לוודא שאין לנו כאן פרצה שקוראת לגנב, או מדויק יותר – חור שקורא לעכבר. בדיקה כזו תתבצע על ידי מדביר מקצועי ומנוסה שמכיר את חיי העכברים ואת מה שהם מחפשים כדי לספק לעצמם תנאי מחיה נאותים. זה יכלול בדיקה באשר להימצאות חורים במקומות מסוימים אשר גורמים לעכברים לפלוש. כמו כן יש לטפח את הגינה ולמנוע מצב של הצטברות לכלוך ופסולת במקום – מה שימנע מהעכברים למצוא לעצמם מקומות מסתור בשטח.

הדברה ירוקה לאיכות חיים נאותה

הדברה ירוקה של עכברים (קראו בהרחבה באתר https://hadbarot.net) תכלול טיפוח ומניעה מפגעים שמזמינים את העכברים להיכנס פנימה. מדביר בשיטה הירוקה יעשה כל מאמץ להדביר את המזיקים בלי להשתמש בחומרים כימיים ורעילים שיש בהם מן הסכנה. כדי להיות בטוחים שאתם מדבירים את הבית היטב ויסודיות, וכי אתם לא מסכנים את עצמכם – אתם צריכים לאתר מדביר מקצועי ומנוסה שעובד על פי התקנים הענף. כך תהיו בטוחים שלכם שלום ושאתם יכולים לומר שלום ולא להתראות לעכברים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה