סאטן כותנה

1812308-min

בד סאטן כותנה הוא אחד הבדים המתאימים ביותר לתפירה של מצעים הן לילדים והן למבוגרים וזאת עקב הנעימות הרבה של בד זה.

 

תפירה של מצעים

כאשר רוכשים בדים מסאטן כותנה הם בצפיפות של 300 חוטים לכל אינטש מרובע ברוחב של 2.8 מטר. מדובר בבדים איכותיים בעלי מרקם נוח ויפה מאד אשר הם עמידים ולכן יכולים לשרת את בני הבית לאורך שנים רבות. השילוב של בד הכותנה שהוא בעל טיב מעולה, עם בד הסאטן המבריק והעדין יצר שילוב מנצח של בד יוצא דופן ולכן הוא אהוב מאד על הקהל.

לאור האיכויות שלו הוא אינו מתקמט בעת ביצוע הכביסה במכונת הכביסה והייבוש במייבש הכיסה. המצעים נותרים בעלי מרקם נעים ועמידים לשנים רבות.

 

שלל דוגמאות מסאטן כותנה

יש דוגמאות יפהפיות שמתאימות מאד למבוגרים וגם לילדים, כמו בד חלק בצבע לבן, ורוד, צבע אבן וגוונים נוספים. בנוסף לכך בגדים עם דוגמאות עדינות כמו פסים בגווני אופ-וויט ג'קרד עדין, לבן ועליו רשת של פסים בשתי וערב בגווני כחול נייבי, פסים ג'קרד רחב, לבן עם פסים דקיקים בצבע שחור. כמו כן יש מלאי שמתחדש כל הזמן ודוגמאות חדשות שמיוצרות.

 

תפירה של מצעים

מי שיודע לתפור יכול לרכוש בדים נפלאים על פי טעמו ולייצר לבני משפחתו מצעים יפהפיים בגודל הרצוי, יחיד או זוגי, בדוגמה שאהובה על בני המשפחה. בציפה הוא יתפור את אופציית הסגירה הנוחה כמו סקוטש, כפתורים או רוכסן.

את הסדינים מייצרים מעט גדולים יותר ממידת המיטה כדי לתפור סיומת באמצעות גומי נוח ומאסיבי, וכך אפשר יהיה להלביש כראוי את כל הסדינים על המיטות השונות ושלא יזוזו ממקומם במהלך השבוע, או לחלופין ללא גומי.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה