קניית רכבים לפירוק – איך זה עובד?

1908050-min

רבים כלל לא מכירים את הליך מכירת רכבים לפירוק מה שגורם להם להמשיך ולנסות למכור את הרכב הישן במשך חודשים ארוכים ללא הצלחה. לכן, כבר בפתיחת הדברים חשוב לומר כי הליך מכירת רכבים לפירוק בעצם כולל את הליך מכירת רכבים בכל מצב, לרבות כאלה שזה עתה עברו תאונות קשות שהורידו אותם מהכביש, למטרת פירוקם. מגרשי פירוק רכבים ישמחו לשלם תמורת הרכב שלכם ולא משנה באיזה מצב הוא או באיזה שנה הוא יוצר. אז איך זה עובד? על פי מה נקבע המחיר? ומה יוצא להם מזה? כל התשובות בהמשך.

 

מה כלול בהליך מכירת רכבים לפירוק?

ראשית, הליך מכירת רכבים לפירוק כולל את הבאת הרכבים למגרש פירוק רכבים בו אנשי המקצוע בודקים היטב כל רכב שנכנס. בדיקה זו נועדה בכדי לתמחר את המחיר שבעלי הרכב יוכלו לקבל תמורת רכישת הרכב למטרת פירוקו. המחיר נגזר בעיקר ממצבו המכני של הרכב, נראותו הכללית, סך החלקים התקינים בו וכמובן שנת הייצור שלו. כלל הנתונים הללו משפיעים באופן ישיר על המחיר שרוכשי הרכבים יסכימו לשלם תמורת הרכב שלכם. קוני הרכבים עושים שימוש רווחי בחלקים התקינים של הרכב וכן לעיתים בחלקו החיצוני. לכן, הם יכולים להרוויח תמורת הרכישה של הרכב הישן והמפורק שלכם, וגם אתם המוכרים, תקבלו תמורת הרכב את המירב, ברוב המקרים הרבה יותר ממה שתקבלו עבור הרכב בשוק החופשי, אם בכלל תצליחו לקבל.

 

פנו למגרש פירוק רכבים וקבלו כמה אלפי שקלים תמורת הרכב הישן

במידה וגם לכם יש רכב ישן במיוחד או כזה שעבר תאונה שהורידה אותו מהכביש, חשוב שתכירו את שירותי פירוק הרכבים שיאפשרו לכם להרוויח כמה אלפי שקלים מהרכב בכל מצב שהוא.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה