טיפים לעסק ג'ימבורי – איך לשרוד בימי קורונה.

גימבורי

שגרת קורונה

לפני כמעט שנה הכה את העולם בתדהמה נגיף קטלני שנכנס לחיינו ושינה את שגרת חיינו לחלוטין ללא כל הודעה מוקדמת. עסקים רבים נפגעו בעקבות משבר נגיף קורונה בניהם גם עסקי ההפעלות לילדים אשר עסק ג'ימבורי נכלל בתוכם.

כיצד לעבור את המשבר בהצלחה?

בכדי שהעסק יוכל להמשיך לתפקד גם לאחר משבר הקורונה ניתן לנקוט במספר צעדים אשר יסייעו לנו בכך. בראש ובראשונה 

לשמר הקשר

למרות שהעסק אינו פעיל כתוצאה מהסגר חשוב לשמור על קשר עם לקוחות העבר שלנו ועם לקוחות חדשים. ניתן לשלוח להם הודעות תפוצה בטלפון או במייל שמטרתן לתזכר את הלקוחות שגם אנחנו כמותם מתמודדים עם המשבר ובכך יוצרים הזדהות עם הלקוח ונשארים בתודעת הלקוחות כהכנה לימים שלאחר הסגר.

להמשיך לפרסם

לכל עסק מומלץ להחזיק נכס דיגיטלי לפחות אחד למשל עמוד פייסבוק, אתר אינטרנט וכדומה בעסרת נכנסים דיגיטלים אילו אנו יכולים להמשיך ולפרסם את הג'ימבורי שבבעלותינו עם העלאת תמונות מהמקום, לרשום עדכונים ושינויים במידה ויש. זוהי דרך נוספת לשמור על קשר עם לקוחותינו ולהישאר אצלהם בתודעה ומסייעית בהזמנת הקהל לימים שלאחר הסגר.

להתאים את העסק לשגרה

ברגע שישנם הקלות, ניתן להתאים ציוד ג'ימבורי לשגרה ולפתוח את הג'ימבורי במתכונת מצומצמת אשר לא חורגת מההנחיות ואז אומנם המקום יכיל כמות אנשים מעט קטנה משאפשר להכניס, אך גם כמות קטנה של לקוחות עדיפה במיוחד בימים הללו על כלום.

פעילות בחוץ

אם בכל זאת הסגר נמשך ונמשך וההקלות למקומות סגורים מאחרות להגיע ניתן להוציא מספר מתקנים מהג'ימוברי כגון מתנפחים או טרמפולינות למינהם למרחב הפתוח ולעשות את הפעילות בחוץ ובכך יכולים הלקוחות להגיע ואף ניתן לארגן הפפנינג וימי הולדת לציבור מבלי לחרוג מההנחיות.

למידע נוסף בנושא רהיטים לגני ילדים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה