שימושים מעניינים לדבק מהיר

דבק מהיר

דבק מהיר

דבק מהיר נועד לשימושים רבים ומגוונים. כמו שאפשר להדביק איתו חפצים קלים שאינם ניתנים לפירוד, כך גם ניתן לשלב אותו בהדבקה יחד עם סוגי דבקים חזקים יותר. בדרך כלל תוכלו להשיג אותו בחנויות לבניין.

שימושים מעניינים לדבק מהיר

טעויות מתרחשות. לא משנה כמה אתם נזהרים, מדי פעם ספל הקפה האהוב עליכם מחליק מהאחיזה שלכם או שמזכרת קרמיקה יקרה שקיבלתם מהסבתא לפני שנים רבות נשברה לחלקים קטנים..

אל תתייאשו. סדקים ושברים נפוצים הם חלק מהחיים שלנו ובדיוק בשביל זה, נועד הדבק המהיר. דבק מהיר מציע דרך יעילה לתיקון חומרים שונים, תוך שהוא ממסגר אותם באחידות רבה ואינו נותן להם להתפורר או להיסדק שוב.

איפה אפשר להשיג?

דבק מהיר חייב להיות בכל בית לכל מקרה של סדק או שבר באחד מהחפצים האהובים עליהם. לא תמיד אנחנו יודעים מה לעשות כאשר הצלחת שקיבלנו מדודה רחל נשברה. כך שכשיש דבק מהיר בבית, תוכלו לתקנו בעצמכם וללא שום בעיה.

תוכלו למצוא אותו בחנויות קרמיקה או בחנויות למוצרי בניין השונות באזור מגוריכם. אם אתם מסתבכים על סוג הדבק אותו אתם צריכים, התייעצו עם בעל החנות לקבלת פרטים הנחוצים לתיקון מוצרים שונים.

כמה זה עולה?

ישנם כל כך הרבה סוגים ומגוון רחב של דבקים מהירים שקשה להביא כאן את התמחור המדויק של כולם שכן הם משתנים מעת לעת. תוכלו לבדוק על המחירים המיוחדים שלהם בחברות המשווקות אותם.

הם אינם יקרים כמו שניתן לחשוב והם מתאימים כמעט לכל סוג הדבקה שאותה תרצה לעשות ובלבד, שהיא מתאימה להוראות היצרן המוטבע על גבי האריזה.

דבק 3 שניות

לא בטוח שהחברה שייצרה את דבק השלוש שניות באמת התכוונה למהירות הזו שבה הדבק פועל את פעולתו אך כן, זה בא לומר שהדבק המדובר הוא מהיר מאוד ובהדבקה פשוטה, ניתן להדביק חפצים ופריטים שונים במהירות.

כמובן שישנם סוגים רבים של דבק כזה אך אנחנו ממליצים לכם לבדוק טוב לפני שאתם רוכשים דבק מהיר לצרכים שלכם.

אולי יעניין אתכם גם: חומרי אריזה

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה