יועץ אינסטלציה

יועץ אינסטלציה

תכנון צנרת הביוב, הדולחים ושופכין מרמת הכלים הסניטריים ועד לרמת החיבורים השונים במערכת, זהו בהחלט לא דבר פשוט. עבור תכנון מערכת אינסטלציה בכל מקום באשר הוא, יש צורך לבחור ביועץ אינסטלציה מקצועי ומומחה בתחומו. יועץ אינסטלציה איננו אינסטלטור רגיל, מדובר על איש מקצוע בעל תואר בהנדסה, אשר מוסמך להעניק ייעוץ בתחום זה ולתכנן מערכות אינסטלציה שונות. אם אתם זקוקים לתכנון מערכת האינסטלציה כחלק מתהליך שיפוץ הדירה שלכם או בניית דירה חדשה, חשוב שתבחרו ביועץ האינסטלציה הטוב ביותר בתחום.

מיהו יועץ אינסטלציה?

תפקידו של יועץ אינסטלציה הוא למעשה לוודא שכלל המערכות הקשורות במים יתפקדו בצורה תקינה. יועץ האינסטלציה דואג למערכות חשובות וחיוניות כגון: החיבור לקו הביוב העירוני, ניקוי מי המזגן ועוד. כמו כן, הוא אחראי על מערכת כיבוי האש בכל מקום ומערכות אחרות שחשובות מאוד בכל אירוע שיכול להיות מסוכן כגון: שריפה ועוד. מכיוון שיועץ האינסטלציה הוא בעל תפקיד חשוב ומהותי בכל הנוגע למערכות החשובות ביותר בבית, במשרד, בבניין או בכל מקום אחר, הרי שאין ספק שיש לבחור אותו בצורה הטובה ביותר שיכולה להיות.

תפקידיו של יועץ אינסטלציה

ליועץ אינסטלציה יש כאמור תפקידים רבים כגון:

יועץ האינסטלציה אחראי על תכנון נושא המים בכל מבנה. במסגרת תפקידו הוא עובד מול הרשויות. תפקיד זה כולל את שרטוט הנחת הצינורות, בדיקת לחץ המים, מציאת נקודות שבהן ניתן להציב ברזים לכיבוי אש ועוד.

יועץ אינסטלציה אחראי על תכנון מערכות הביוב. במסגרת עבודתו היועץ דואג היועץ לתכנון המחבר בצורה הטובה ביותר את מערכת הביוב לצינור הראשי של הרחוב. היועץ דואג שלא תהיה חדירה של מי הביוב למי השתייה.

היועץ מלווה את כל הפרויקט מול הרשויות הנדרשות מתחילתו ועד סופו.

ליווי מלא של הפרויקט מול הרשויות

חשוב מאוד לבחור חברה לתכנון הנדסה מקיף או יועץ אינסטלציה בצורה הטובה ביותר. יועץ אינסטלציה חייב להיות בעל תואר בהנדסה ועל כן, בטרם בוחרים בו יש לוודא כי הוא מהנדס וכי הוא מקצועי, אמין, מנוסה ובעל ותק בתחום תכנון מערכות אינסטלציה בכל מבנה באשר הוא.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה