מנעולן בפתח תקווה

מנעולן בפתח תקווה

אם ניסיתם לפתוח את דלת הבית, אך המפתח לא מצליח להסתובב כמו שצריך בחור המנעול – זהו סימן כי ככל הנראה הצילינדר נהרס, וכעת אינכם יכולים להיכנס לביתכם. עניין כזה יכול להיות מרגיז ומתסכל, במיוחד אם מצב זה מתרחש כשאתם ממהרים.

כדי לפתור את הבעיה במהירות ובקלות, ניתן לפנות אל מנעולן מקצועי המוסמך לכך. אם הנכם מתגוררים באזור המרכז, כדאי למצוא מנעולן בפתח תקווה שיגיע אליכם במהירות האפשרית.

מהו מנעולן?

מנעולן הוא איש מקצוע שמתמחה בפריצה של דלתות, שערים, חלונות וכו' שננעלו מתקלה מסוימת, ואינם מאפשרים לבעליהם לפתוח אותם כדי להיכנס או לצאת. כיוון שמנעולן עוסק בתחום רגיש של פריצה אל מקומות נעולים, חשוב לבחור מנעולן ישר ואמין המחזיק ברשותו תעודת יושר וכל האישורים הרלוונטיים מהמשטרה.

החשיבות בבחירת מנעולן בפתח תקווה מהימן ומקצועי כמו אור מנעולים נובעת מצורך בסיסי של שמירה על הפרטיות, כיוון שלמנעולן יש גישה אל דלת הבית, מכונית, עסק ונכסים חשובים אחרים – וכדי להבטיח כי הוא אינו ינצל את כישוריו, ויעשה שימוש לא ראוי ולא חוקי במרחב האישי של אנשים אחרים, חשוב לדרוש ממנו להציג את האישורים המוכיחים את עיסוקו ואמינותו.

באילו מקרים מומלץ להזמין מנעולן?

כיוון  שמנעולן הוא בעל מקצוע המתמחה בפריצות, ניתן להיעזר בשירותיו במקרים שונים כמו מפתח של רכב לא פותח את דלתות הרכב, מפתח של הבית לא מסתובב בחור המנעול או שהוא מסתובב אך לא פותח את הדלת. גם במקרים בהם קיימת תקלה נראית לעין בדלת כמו מפתח שנשבר בחור המנעול, או אזעקת רכב שלא מפסיקה לעבוד ולא מאפשרת להיכנס אליו.

נוסף למקרי חירום כמו אלו, מנעולנים יוכלו לסייע גם במצבים שאינם דחופים כמו שחזור מפתחות, התקנת דלתות חדשות ועוד.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה