מה עושה בודק שכר

בודק שכר

אחד המקצועות החשובים ביותר שיש, בתווך שבין מעסיקים לעובדים וכן בין משרד העבודה לעסקים בסדרי גודל שונים, הוא בודק שכר. גם אם ישנם עובדים רבים שאינם מודעים לכך ולחשיבות שלו. אך מדובר בבעל תפקיד חשוב, שכן הוא שומר בצורה כזו או אחרת על כך שהעובדים יקבלו את השכר שמגיע להם, בין אם זה על פי החוק ובין אם זה על פי הסכמי עבודה אשר נחתמו איתם, קראו בהרחבה באתר https://www.cbs.co.il

בודק שכר הוא אדם חיצוני, שאיננו שכיר של בית העסק, הוא מקבל אליו את כל המידע אודות שכר העובדים, תנאים סוציאליים והסכמי עבודה, ובוחן האם מקום העבודה ממלא את חובותיו ומבצע את הכתוב בחוק בצורה מלאה. 

תפקידו הכרחי, גם עבור העובדים, שכן הם צריכים לדעת שהם מקבלים את כל מה שמגיע להם, אך גם עבור בית העסק, מאחר והוא צריך להתמודד עם ביקורות של משרד העבודה או גורמים אחרים, ובעזרת בודק שכר, אפשר לוודא שאכן הביקורת תעבור בצורה טובה. 

כמו כן, בודק שכר, אחראי על כך שקבלני שירות שעובדים עם העסק, ימלאו את חובותיהם כלפי העובדים שהם שולחים לעבוד עם בית העסק, בין אם אלו צוותי ניקיון, שמירה, אבטחה, או כל צוות אחר. קראו מה זה דוח תקופתי של בודק שכר מוסמך.

כיצד בוחרים בודק שכר

ראשית, יש לבחון איזה ניסיון יש לו בתחום, מה הוא יכול להציע מבחינה מקצועית ועד כמה ניתן לסמוך עליו שיבצע את התפקיד שלו בצורה נכונה. 

שנית, יש לבחון את הזמינות שלו לבצע את התפקיד באופן מיידי, ללא דחיות ועיכובים. 

שלישית, חשוב לבדוק את האמינות שלו, וכן עד כמה הוא עובד בצורה מסודרת ומאורגנת, בין אם זה בתהליך העבודה עצמו או בתהליך כתיבת הדוח הסופי. 

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה