למה כדאי לעבור לשרת וירטואלי בענן?

1559604-min

כיום ישנה שורה ארוכה של אפשרויות בכל מה שקשור לשירותי מחשוב. אנחנו לא תמיד מכירים את כולם ולא תמיד יודעים מה יוכל לעזור לנו ולעסק שלנו עד שאנחנו נאלצים לעבוד בצורה כזו.

מתי זה קורה לנו ?

בדרך כלל יהיה זה האילוץ שיגרום לכך.

מתי גיליתם את שרת הענן הווירטואלי?

האמת היא שעבור רבים הדבר הזה קורה בעיקר רק לאחר שהם חווים אובדן של חומרים חשובים. אם זה בעקבות הרס או קלקול של הכונן הקשיח במחשב, אם זה בעקבות אובדן חומרים או אפילו חבלה זדונית כמו גניבה של חומרים.

המקרים הללו אינן נדירים כלל וכלל ורבים עוברים את הדברים הללו.

אז יש כאלה שעבורם האובדן היא טראומה של ממש. הם מאבדים חומרים יקרים ביותר שעשויים להיות בעלי ערך ממוני רב או ערך רגשי גבוה. את החומרים הללו במקרים רבים אי אפשר יהיה לשחזר. מה שאומר, אבדה קשה שהיא אל חזור.

 

מאחסנים את החומרים במקום חדש

ברור כי מקרים מן הסוג הזה מעוררים את האדם לחשוב על פתרונות יצירתיים מחוץ לקופסא. על מקומות אחסון חיצוניים אשר אלו יעניקו את ההגנה הגבוהה והטובה ביותר לחומרים על מנת שלא יהיה כל חשש מפני אבדה שלהם, גניבה, קלקול או כל צורה אחרת שתגרום לאיבוד החומרים.

הענן הווירטואלי בהחלט מבטיח את השמירה האיכותית והטובה ביותר על החומרים המאוחסנים במחשב.

יש בכך יתרון מהותי עבור מקומות עבודה מסועפים אשר זקוקים כולם לגישה לחומרים הללו כאשר באופן כזה אין צורך בהעברה של החומרים אל כל המחשבים. כל אחד מהעובדים יכול לגשת אל החומרים המאוחסנים בשרת ולבצע את העבודה בצורה מסונכרנת, מסודרת והעיקר – בטוחה לשימוש.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה