פנס ראש

פנס ראש

פנס ראש איכותי מהווה אמצעי חיוני למגוון צרכים. בהתאם לאופי ומטרת השימוש ישנם כמה סוגים שונים של פנסים וחשוב לבחור פנס ראש המותאם לייעודו. פנס ראש משויך לתחום טיולי השטח וכן הוא מהווה ציוד יומיומי ובסיסי לצרכי עבודה שונים. הפנס מאפשר ראייה למרחק רב מזו המתאפשרת עם פנס רגיל וזאת בנוחות ותוך כך שידיו של איש המלאכה נותרות פנויות לעבודה בקלילות וביעילות.

פרמטרים לבחירה נכונה של פנס ראש

בחירה נכונה של פנס ראש מורכבת משלושה פרמטרים: גודל ומשקל, מידת בהירות ומרחק וסביבת העבודה. שימוש נכון ואיכותי בפנס ראש מחייב תחזוקה קבועה הכוללת ניקיון וכן הוצאת הסוללות כאשר הוא אינו נמצא בשימוש לאורך זמן רב. פנסי ראש מהווים ציוד מחנאות ותאורה מתקדם המהווה פתרון קל, נוח ופונקציונלי לשימוש של מטיילים, אנשי מקצוע ובעלי מלאכה בשטח, מטפסים ועוד.

יתרונות ושימושים

הפנס הינו קל משקל וניתן לשאת אותו לכל מקום ולעשות בו שימוש בטיולים, עבודה, מילואים, בילוי בשעות הפנאי וכן הוא מהווה אמצעי תאורת חירום במקרה חירום. זמן העבודה הממוצע של פנס ראש הינו ארוך ומגיע עד ל – 36 שעות. משקלו של הפנס הינו נמוך ומגיע עד ל – 90 גרם בלבד. חלקם של הדגמים כוללים ארבעה מצבי תאורה המאפשרים התאמה לסוג השימוש.

פנס ראש מהווה אמצעי פתרון תאורה נייד אישי המאפשר תפקוד נוח ויעיל גם בסביבה קיצונית. פנס ראש מהווה ציוד בטיחות בעבודה ומשלב טכנולוגיות תאורה מגוונות ומתקדמות ונורות זעירות, חזקות, חסכוניות ועמידות. פנסי ראש מספקים יתרונות רבים בהם:

  • מגוון יישומים ואפשרויות.
  • מארז הפנס עשוי פולימר ניילון המשלב זכוכית לעמידות וחוזק מקסימליים.
  • פנס ראש מותאם לעבודה בתנאים קיצוניים וכולל נורות לד אמינות וחזקות.
  • אורך חיי הסוללה ארוכים במיוחד.
  • מנגנוני התאמה ידידותיים לשימוש ברצועות.
  • אפשרות לחיבור הפנס לקסדת בטיחות.

לסיכום, פנסי ראש מהווים אמצעי שימושי במיוחד למגוון מטרות בהן: קמפינג וטיולי שטח, צרכי עבודה של בעלי מקצוע וכן כאמצעי תאורת חירום. פנס הראש הינו קל משקל וידידותי לשימוש מה שהופך אותו למוצר חיוני ואיכותי במיוחד.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה