מצברים בנס ציונה – איך מחליפים מצבר לבד?

מצברים בנס ציונה

כאשר יש צורך להחליף מצברים בנס ציונה, הדרך הנוחה ביותר היא לקרוא לשירות עד הבית. לקוחות שמעוניינים לבצע זאת בעצמם, צריכים הדרכה וחייבים להקפיד על כמה כללים שהם אקוטיים לאור המסוכנות שלהם.

בדיקת מצבר באופן עצמאי 

לפני החלפת מצבר, יש לבדוק שהוא אכן לא תקין ולכן יש צורך לפתוח את המכסה שלו ולראות את מצב הנוזלים בו.

כאשר המנוע חם, המים הקיימים במצבר, גם אם מדובר בכמות קטנה מאד, נמצאים בנקודת רתיחה ולכן כשפותחים את המכסה הם עפים קדימה בתאוצה רבה ועלולים ליצור כוויה קשה לאדם המטפל במצבר.

לכן יש לנקוט כמה כללי זהירות הכוללים הגנה על הגוף והגנה על הראש של מי שמתכנן לפתוח את המצבר. מעבר לכך חל איסור לפתוח את מכסה המצבר כשהמנוע חם. יש לבצע פעולה זו רק כאשר המנוע קר לחלוטין, כדי למנוע אסון אפשרי.

לאחר פתיחת המכסה באופציה בטיחותית זו, בודקים את גובה המים, אם אין מים המסקנה היא שיש להחליף מצבר.

רכישת מצבר איכותי 

בעל הרכב רוכש מצבר איכותי שיש עליו תקופת אחריות ארוכה ושהוא בדק ומצא כי מדובר במצבר בטיב מעולה. הוא שולף את המצבר הישן על ידי פתיחת החיבורים ומרכיב במיקום זה את המצבר החדש. לאחר מכן הוא מחזק את כל הברגים ודואג שההתקנה תהיה זהה במדויק לקודמת. 

לאחר מכן, הנהג מנסה להתניע את הרכב ואם הכול תקין, הוא יכול להמשיך בנסיעה. 

החלפה מקצועית של מצבר 

החלפה של מצבר SCHNAPP אינה פעולה מסובכת, אך עם זאת יש צורך בידע. לכן ההנחיה היא שאנשי מקצוע בלבד יבצעו זאת ולא בעלי הרכבים שאינם מנוסים בכך כלל.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה