נהיגה בשכרות – תדעו לפני שאתם עולים להגה

עו

על הסכנה שבדבר אין צורך להאריך. כל נהג יודע כי נהיגה הינה תפקיד אחראי שיש לו השלכה ישירה על החיים של מי שנמצאים ברכב וגם על מי שחולף בנסיעה או בהליכה סמוך לרכב. אבל מעבר לסכנה המוחשית שיש בעניין חשוב להיות מודעים גם לכך שיש משמעות משפטית לנהיגה בשכרות. כי המשטרה אוכפת את העניין במטרה להפחית את התאונות שמתרחשות יותר מידי בכבישי ארצנו.

בדיקת אחוזי אלכוהול

ויש למשטרה דרך לבדוק האם הנהג אכן שיכור והוא שתה לפני שהוא עלה לרכב. כן, כדי למגר את התופעה המסוכנת הזו בה נהגים שותים ולאחר מכן מתיישבים על ההגה, עושים במשטרה שימוש באמצעים שונים. אלו מאפשרים לשוטרי התנועה לאתר נהגים ששתו וכתוצאה מכך אחוזי האלכוהול בדמם גבוה. במידה ומתברר כי אכן זה מה שהנהג עשה, יהיה עליו לתת על כך את הדין. על עבירה של נהיגה בשכרות יעמוד הנהג לדין. ויהיה עליו לרצות עונש בהתאם לחומרת המעשה.

עורך דין שילווה אתכם

נכון, אין לחזור על פעולה כזו. כי הסכנה גדולה מאוד ואף אחד מאתנו לא רוצה לאבד את החיים שלו על הכביש. אבל במידה ואכן נהגתם בשכרות ונתפסתם במהלך הנהיגה. אתם עומדים לדין. יש תביעה ואתם צריכים להישפט על המעשה הזה. חשוב מאוד לדעת כי בכל נושא עבירות התנועה ניתן לצאת בשן ועין, אבל אפשר גם למצוא דרכים להמתיק את הגלולה ולהפחית את העונש. כיצד? באמצעות עורך דין תעבורה מקצועי. עו"ד שילווה אתכם יאפשר לכם להמעיט את חומרת המעשה מול המשטרה והשופטים. כך שהעונש שיוטל עליכם יהיה פחות חמור. רק כך ניגשים למשפט על מנת להקטין את הנזק.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה