מנהרה להולכי רגל

מנהרה להולכי רגל

שמירה על בטיחות באתרי בנייה מהווה צורך והכרח המעוגנים בחוק ומיועדים לשמור על בריאות הציבור ועל שלומם של העובדים. גידור אתרי בנייה מתחייב על פי נהלי הבטיחות וזאת במטרה להרחיק את העוברים והשבים מאזורים בהם קיימת סכנה בשל פעילויות של הריסה, חפירה, שינוע ובנייה. כל אתר בנייה חייב להיות מתוחם ומגודר וזאת כחלק מנקיטת כל אמצעי הזהירות המתבקשים והקטנת הסיכונים הפוטנציאליים. גידור אתרי בנייה נועד למנוע מעבר של עוברים ושבים באזורים בהם קיימים סיכונים בטיחותיים. על מנת לאפשר תנועה ומעבר באזור, הרי שעל הקבלן להתקין מנהרה להולכי רגל המספקת הגנה מלאה לעברים והשבים ומרחיקה אותם מחפירות פתוחות, בורות, כלים כבדים, אבק, סיכוני חשמל, פסולת בניין, חומרים מסוכנים ועוד.

יצירת אזור סטרילי למעבר בטוח

מנהרה להולכי רגל באתרי בנייה יוצרת אזור סטרילי ומבטיחה תנועה בטוחה, תוך יצירת הפרדה בין האזור המסוכן ובין מרחב התנועה של העוברים והשבים. המנהרה מבטיחה כי אנשים שאינם מורשים, לא יתקרבו ויכנסו למתחם האתר, אך יוכלו להגיע ליעדם בצורה חופשית, נוחה ובטוחה. מנהרה להולכי רגל הינה אמצעי בטיחות בעל חשיבות רבה המיועד להציל חיים. המנהרה כוללת מיגון מפני נפילה של חפצים כבדים מגובה, יוצרת שביל מעבר נוח ומוגדר וכן מכווינה ומזהירה את הציבור. בטיחות באתרי בנייה מהווה נושא חשוב שעיקרו הצלת חיים ומניעת פגיעה בגוף ובנפש. נוכח חשיבות הנושא, הרי שישנם חוקים ותקנות ברורים שנועדו להבטיח שמירה על בריאות העובדים והציבור הרחב. מנהרה להולכי רגל מהווה את אחד מאמצעי הבטיחות החשובים בכל אתר בנייה ומאפשרת שמירה על שגרת החיים בצורה בטוחה.

מערכות ואמצעי בטיחות איכותיים לאתרי בנייה

א.ל פתרונות מודולריים הינה חברה מקצועית ומובילה בתחום פתרונות גידור זמניים ואמצעי בטיחות לאתרי בנייה. אנו מציעים לקבלנים וליזמים מערכות ואמצעי מיגון ובטיחות מצילי חיים המיועדים לשמור על סביבת עבודה בטוחה. כל מוצרי החברה עומדים בתקנים המחמירים ביותר בתחום ויעניקו לכם שקט נפש ותחושת ביטחון להבטחת בריאותם ושלומם של העובדים ושל הציבור הרחב.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה