מספר כללי אצבע לבחירת איש מקצוע

ניקוי ספות מעור

מה משותף לנגרים ועורכי דין, לצבעים ומעצבי פנים, או למובילים ומכונאים? כולם אנשי מקצוע שאנו זקוקים להם לא פעם בחיי היום יום. אנשי מקצוע שמגיעים לכול מקום ומסייעים בתחומים שונים יש לא מעט. כשאנחנו נתקלים בבעיה, בצורך או ברצון לבצע שינויים בחיינו ובסביבה שלנו – עלינו לבחור את הטובים ביותר. אז מהם כללי האצבע לבחירת אנשי מקצוע? הנה 4 כללים חשובים:

בחרו מקצוענים מנוסים ואמינים

בכול הנוגע לבחירה של החברה, העסק או איש המקצוע המתאים: אסור להתפשר על ניסיון ומקצועיות. בחירה במקצוענים חייבת להתרחש בכול מחיר בין אם אתם זקוקים לשירות עבור ניקוי ספות מעור לבין אם אתם זקוקים שירותי ניקוי שטיחים. שימו לב כבר באתר האינטרנט של החברה שממנה תרצו להזמין את השירות, כי מדובר במומחים שיש להם הכשרה, תעודות וניסיון מתאים כדי להעניק לכם שירות.

חפשו המלצות

חיפוש המלצות על אנשי מקצוע מיומנים וטובים קל יותר לבצע כיום מאשר בעבר. כיום אפשר להכנס אל פורומים שעוסקים בבעלי מקצוע ולמצוא המלצות או דיס המלצות על כל אדם, חברה או עסק שממנו תרצו לקבל שירות. המלצות אפשר לקבל באתרים שעוסקים בתחום כמו גם ברשתות החברתיות, בקבוצות ובשאר פלטפורמות שמספקות מידע אודות שירותים ומוצרים. במידה וקיבלתם המלצה טובה נסו להבין מה היה טוב בשירות ומה מחירם של כל עבודה או שירות. בכך תהיה לכם אינדיקציה לבחירה מתאימה.

הצעת מחיר

אם בחרתם איש מקצוע וכעת אתם רוצים לדעת כמה יעלה לכם השירות שלו, כדאי לבקש הצעת מחיר כבר בשיחה הראשונית עמו. בדקו האם ביקור (כמו במקרה של תיקוני אינסטלציה או מוצרי חשמל) הינו בתשלום, ונסו לקבל הצעת מחיר כללית בטלפון או במייל. במידה ומדובר בשיפוצים גדולים או בעבודת גדולות – מומלץ לקבל הצעת מחיר מסודרת במייל תוך קבלת פירוט אודות סוג השירות, חומרים שכוללים בהצעה וזמן עבודה. חתמו על חוזה באמצעות סיוע של עורך דין במידה ומדובר בפרויקט שיפוצים גדול. השוו את הצעת המחיר להצעות מחיר שתקבלו מאנשים נוספים ובחרו את ההצעה האטרקטיבית מכול.

העזרו בלוחות אינפורמטיביים

ברשת האינטרנט יש מגוון לוחות ופורטלים שעוסקים בבחירת מקצוענים בכול התחומים. נסו לבחור פורטל/ אתר/ לוח/ פלטפורמה שבה אפשר לקבל מידע אודות בחירת נגרים, אינסטלטורים, עורכי דין, גננים, מטפלות, חברות הובלות, מעצבים, אדריכלים וכל שירות אחר שאתם זקוקים לו . באמצעות אינפורמציה איכותית ולוח מלא במקצוענים מומלצים לביצוע עבודות או שירות כזה או אחר – תובלו לבצע את הבחירה הטובה ביותר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה