דירות למכירה מתיווך

דירות למכירה מתיווך

אחד הצעדים החשובים בחיים הוא רכישת דירה וזו העסקה בשווי הכספי הגבוה ביותר שאדם מבצע.

מי שהחליט שיש לו את ההון הראשוני והוא מסוגל לרכוש דירה, יכול לחפש בעיתונים המקומיים או באתר אינטרנט כמו יד 2. הלקוח ישוחח טלפונית עם המוכרים, יברר פרטים החשובים בעיניו ואם הדירה נראית לו רלוונטית, הוא ייגש לראות אותה ובהתאם לכך יחליט אם לרכוש אותה, או להמשיך ולחפש דירה במיקום אחר ובעלת נראות אחרת. כאשר הלקוח מחפש דירה לבד, כמות הדירות שנחשף אליהן, היא מועטה בלבד.

דירות למכירה מתיווך

משרד תיווך איכותי, מצליח לקבל דירות רבות למכירה חלקן בבלעדיות ומקצתן לא. כתוצאה מכך הוא מציע מבחר גדול מאד של דירות למכירה מתיווך. מי שמחפש דירה לא רואה רק דירה אחת אלא המון דירות והדבר מעניק לו פרספקטיבה רוחבית על הנראות של הדירות השונות, גדלים, מיקומים, עיצוב ועוד.

מתוך ההיצע הזה הוא בוחן אילו דירות יתאימו לו על פי הגודל הנחוץ לו, המיקום הגיאוגרפי, השכונה שבה הוא מחפש דירה, קומה נמוכה או גבוהה על פי הנוחות שלו, כיווני אוויר, מעלית, הימצאותה שלל מרפסת ועוד.

הגעה לדירות הרצויות

המתווך מעביר ללקוח את מלוא המידע בדבר הדירה או דירות למכירה מתיווך שנראות לו מתאימות ולאחר מכן הם מגיעים יחד לדירה. גם במקום זה הוא מקבל מידע משלים ובהתאם לכך הוא רוכש את הדירה או מעדיף להמשיך לחפש אופציה נכונה יותר עבורו.

באתר האינטרנט של משרד התיווך הלקוח עוקב אחר השינויים היום יומיים, אילו דירות נמכרו ואילו דירות התווספו. אם אחת מהדירות החדשות נראית לו, הוא מגיע לשם עם המתווך ומקדם את התהליך או מחליט להמתין להזדמנות טובה יותר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה