אתה נמצא כאן: הבית » כללי » האם כדאי לעשות ביטוח לתכולת הדירה שלכם?

האם כדאי לעשות ביטוח לתכולת הדירה שלכם?

האם כדאי לעשות ביטוח לתכולת הדירה שלכם?

אחד מהדברים שמאפיינים את העידן שבו אנחנו חיים זו העובדה שהחברה שלנו היא חברה צרכנית. לכן מאוד קשה לראות היום דירה שאין בה מחשב ולפחות כמה טלפונים ניידים, שכן סביר להניח שגם אצלכם בבית יש את כל הטכנולוגיה הזאת. מה שמאפיין את המכשירים האלה, ועוד הרבה ציוד אחר שיש לנו בבית, זה שמדובר על ציוד בעל ערך כלכלי רב, ולכן כדאי לעשות ביטוח תכולת דירה. זה נכון שבדרך כלל לכל החפצים האלה יש גם ערך סנטימנטלי, אך כנגד זה אין שום חברת ביטוח שתוכל לעזור לנו, ולכן כדאי שלפחות יהיה לכם ביטוח מבחינה כלכלית.

מה כולל ביטוח כזה?

ביטוח תכולת דירה כולל שני סעיפים שונים, כאשר הראשון הוא ביטוח המבנה והשני זה ביטוח התכולה.

  1. ביטוח המבנה: כולל כיסויים במקרים של נזקים כמו אש, פריצות או כל דבר אחר שעלול לגרום נזק למבנה עצמו.

  2. ביטוח תכולה: כולל את כל הביטוחים שאפשר לעשות לתכולת הדירה, בין אם זה מפני גניבה ובין אם זה מפני כל דבר אחר.

ביטוח התכולה יכול לכלול את כל מה שיש לכם בבית, בין אם זה אופניים, מכשירי חשמל, תכשיטים או כל דבר אחר שאתם רוצים לעשות לו ביטוח.

19168235_m

עלות משתלמת

כל אדם שהוציא אלפי שקלים על המכשירים הטכנולוגיים שיש לו בבית בוודאי לא ירצה להוציא עוד כסף על ביטוחים. עם זאת, בבואנו לבדוק את כדאיות הדברים אנחנו נראה שבהחלט כן כדאי לעשות ביטוח גם לתכולת הדירה, כי זה לא יקר וזה יוצא משתלם. אם חלילה יקרה משהו לכל הציוד היקר שיש לכם אתם תראו שרק חברת הביטוח תיתן לכם פיצוי.

אודות המחבר

דוד אלמקייס עוסק בתחום השיפוצים מגיל צעיר, בעקבות נסיון שרכש מאביו, בעל עסק לשיפוצים עם ותק של מעל 40 שנה. כיום דוד מעביר סדנאות לשיפוצים מסוג "עשה זאת בעצמך".

מספר הערכים : 125

הערות (1)

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה