שמן המפ – למה הוא משמש

bowl-being-poured-with-yellow-liquid-33783

אחד הטרנדים החמים בשוק הרוקחות הטבעית בשנים האחרונות הינו ללא ספק שמן המפ. כמו משום מקום הוא צץ פתאום, והפך לכוכב אהוד בשדה הרפואה האלטרנטיבית.

מה טומן בחובו שמן המפ?

שמן המפ מכיל שלל בלתי מבוטל של ויטמינים ומינרלים. יש בו ויטמין B, ויטמין E, זרחן, אשלגן, סידן וגם מגנזיום.

הוא מכיל בתוכו גם את חומצות השומן הידועות אומגה 3, אומגה 6 ואומגה 9, כאשר הן מופיעות בדיוק ביחסיות הנצרכת לגוף האדם.

הריכוז הגבוה של חומצת האומגה 3 הקיים בשמן המפ – תורם לכך ששמן המפ תורם רבות לבריאות של העור ומתוך כך גם למראה של העור, כך מסייע שמן המפ לטיפול בבעיות דוגמת אקזמה, אקנה ושלל מחלות עור פסיכוסומטיות.
מידע נוסף מחכה לכם באתר של 'אור המדבר' – רוקחות טבעית!
הגיע הזמן לעבור לחיים בריאים וטבעיים יותר…

אז למה הוא משמש?

שמן המפ עשוי לסייע לאנשים שאורח חיים מתנהל לאורה של גישת התזונה הטבעונית. זאת מפני ששמן המפ עשיר בחלבונים איכותיים וקלים לעיכול.

אופן נטילת שמן המפ כתוסף תזונה הינו צריכה של 2 כפות שמן מדי יום. שמן המפ מזכיר בטעמו אגוזים, וניתן להשתמש בו בתפקיד השמן שבסלט.

בנוסף ניתן להשתמש בו גם למטרות טיפול וטיפוח של העור ושל שיער יבש. אופן הטיפול המומלץ והמקובל מתחלק לשלושה שלבים: בשלב הראשון מורחים את השמן על השיער, בשלב השני מעסים עמו היטב את הקרקפת, ולסיום – מכסים את הראש במגבת חמה, וממתינים 20 דקות לכל הפחות.

המלצות לרוקחים

את שמן המפ מומלץ להוסיף לתכשירים המיועדים לטפל בעור הגוף, מפני ששמן המפ המופק בתהליך של כבישה קרה מזרעי הצמח – כולל בתוכו את התכונות הטבעיות של הצמח כמו גם את החומרים הפעילים שבו וזאת מבלי שהם יפעו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה