באילו מקרים תזדקקו לשירות לוכד חיות מקצועי

לוכד חיות מקצועי

ההמלצה לקרוא ללוכד חיות מקצועי היא כאשר מסתובבות חיות בחצר ויכולות לסכן את הדיירים ובמיוחד כאשר מדובר בילדים אשר נמצאים בגינה ובחצר. 

חיות בשטח 

חיות רבות אשר מתקרבות לאזורים מיושבים אינן מסוכנות ולכן אין מניעה שיהיו בקרבת מקומות מגורים, אך יש כאלה אשר עלולות לפגוע, לפצוע או לנשוך ולכן העזרה המקצועית של לוכד חיות מקצועי היא חשובה ביותר.

מעבר לכך, חיות רבות עלולות להעביר מחלות לבני אדם כמו חיות אשר נגועות בכלבת. נחשים ארסיים אשר מתקרבים לאזורים שהם חדשים עבורם עלולים להיתקל בבני אדם ולחשוש לחייהם ולכן קיימת אפשרות להכשה. 

כדי להימנע מעימותים אשר עלולים להסתיים בכי רע מבחינה בריאותית וגם נפשית, המגמה היא להזעיק כמה שיותר מהר לוכד חיות אשר יטפל בנושא.

לוכד חיות מקצועי 

לוכד החיות המקצועי מכיר את החיות באופן רוחבי, הוא מודע היטב לתרחישים המסוכנים אשר עלולים לקרות ולכן הוא נותן הנחיה ללקוחות כיצד לפעול ומיד מחפש את החיה כדי ללכוד אותה ולהחזירה לטבע. אין לו כל כוונה לפצוע או להרוג את החיה המוגנת אלא במקרים חריגים של פיקוח נפש. המטרה היא ללכוד בתחבולות את החיה, להכניס אותה לכלוב ולהחזירה לשטח המחייה המתאים לה.

חיות מסוכנות ליד הבית

בין החיות המסוכנות אשר חשוב להרחיק מהבית הן חיות גדולות כמו תנים וצבועים אשר עלולים להיות חולים בכלבת, נחשים (כמו בלינק) על כל סוגיהם וכל חיה אחרת, אשר הימצאותה ליד הבית מסכנת את הדיירים.

היתרון של לוכד חיות מקצועי 

הידע הרב של לוכד חיות מקצועי מוביל לכך שבכל פעם שמזעיקים אותו עקב חיה בשטח, הוא מכין את הטקטיקה הנכונה כדי להשלים את הלכידה. 

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה