בובת איגרוף – להכנס לכושר גם בבית

1955899 (1)-min

עיסוק באיגרוף במסגרת ביתית מפתח את הכושר והסיבולת ומהווה אתגר קבוע, ללא צורך בהכנות מיוחדות. אם החלטתם להתאגרף בבית ויש לכם חלל מתאים ופנאי – תוכלו לעשות זאת בקלות באמצעות רכישת אביזר מתאים כמו בובת איגרוף. בובה כזו מהווה הדמיה של יריב אנושי, למרות שהיא כמובן אינה מחזירה מכות ואינה נעה בחלל. הבובה מאפשרת לחבוט בה באגרופים לפי הרצון של בעליה, והיא נבדלת משקי איגרוף בכך שיש דמיון בינה לבין אדם רגיל, הבובה נראית אנושית וממלאים אותה במים או חול כדי להעניק לה יציבות. היא מגיעה בגדלים שונים וככל שהיא גדולה יותר – כך המשקל שניתן לדחוס אליה יהיה גבוה יותר ויקשה על החבטות. אותם דברים אמורים לגבי גובה, שאפשר לבחור בהתאמה אישית.

 

הצבת הבובה בבית או בחצר

לבובה צריך לפנות חלל מתאים בבית, בחצר או על הגג, כך שהיא לא תפריע לתנועה השוטפת או תהיה גלויה לעיני כל. ללא חלל אין טעם לרכוש בובה כזו, מאחר שלא יהיה ניתן לתרגל איגרוף מולה. מדובר בבובה שתותיר אצלכם תחושת כאב ולכן רצוי לברר מה טיבה ולתרגל מעט עוד לפני הרכישה, וזאת כדי למנוע נזק בריאותי כתוצאה מחבטות חזקות מדי. את הבובה או בכלל ציוד ספורט איכותי כדאי לרכוש רק מספקים אמינים ולהיזהר ממבצעים והנחות של חברות אנונימיות. חבטות שגויות עלולות לגרום נזק בריאותי ויש לקחת זאת בחשבון.

 

בובה או שק

ניתן לרכוש גם שק איגרוף תלוי או רצפתי וכן אגס איגרוף, ויש לקחת זאת בחשבון. יתרונה של הבובה הוא בדמיון שלה לאדם רגיל, והיא נחשבת יציבה במיוחד עם רגלי ואקום, בניגוד לשקים אשר מצריכים תלייה מהתקרה או העמדה על הרצפה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה