כמה עולה מעלון – כמה יעלה לנו להתקין מעלון

1540388 (1)-min

בסוגים שונים של מבנים, אנחנו צריכים לא פעם להתקין מעלון, בין אם זה בשביל לאפשר לאנשים שמתקשים בתנועה לעלות בין קומה לקומה בצורה פשוטה ובטוחה, ובין אם זה בשביל שיהיה ניתן להעביר ציוד או דברים. ניתן להתקין מעלון גם בחלק החיצוני של המבנה וגם בחלק הפנימי, זאת כמובן תלוי בשאלה מה בדיוק נדרש ומה הם התנאים שקיימים בשטח.

התקנת מעלון גובה עלויות לא קטנות. בין אם זה בגלל רכישת המעלון עצמו ובין אם זה בגלל שאנחנו צריכים להתאים את המקום להתקנה שלו. יש מקרים בהם זה לא הכרחי, אך כשזה נדרש, זה מחייב אותנו להוצאות גבוהות יותר.

צריך לציין עוד נקודה, העלויות של התקנת מעלון חדש תלויות גם בשאלה, איזה סוג מעלון זה. שכן אנחנו יכולים למצוא מעלונים פשוטים, כאלה שפועלים על קו ישר, לעומת זאת, אנחנו יכולים למצוא מעלון שבנוי על קו מעוקל או אחר, וזה יכול להשפיע, מאחר ונדרשים אמצעים הרבה יותר מורכבים בשביל להתקין אותו.

 

כמה זה יכול לעלות לנו

לפני שנתייחס לעלויות עצמן חשוב לציין שיש גם עלויות נלוות שעלינו לקחת בחשבון. בין אם זה שינוי בתכנון של המקום, פנימי, חיצוני, בין אם זה עלויות של זמן, עלויות של העסקת אנשי מקצוע ועוד. כל דבר קטן יכול להשפיע על התהליך שלנו בצורה מסוימת.

העלויות להתקנת מעלון כזה או אחר, יכולות להגיע בקלות לסכומי של עשרות אלפי שקלים. בדרך כלל, הסכום ההתחלתי נע סביב 20 אלף שקל. זה כמובן לא מחייב שזה יהיה הרבה מעבר, אך צריך לקחת בחשבון שזה הצפי, זה הסכום שאנחנו עלולים לשלם בעתיד על התקנת מעלון.

 

לפרטים נוספים – פנו עוד היום לחברת pisgalift.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה