פתיחת סתימות ביוב

פתיחת סתימות ביוב

פתיחת סתימות ביוב נחשבת לאחד השירותים הנפוצים ביותר בארץ. רוב הבניינים במדינה ישנים, ולכן הם מכילים צנרת ישנה שנוטה להיסתם בקלות. בחלק מהפעמים מדובר על שימוש לקוי בצנרת, למשל שכנים שמורידים באסלה מגבונים לחים ומוצרי היגיינה שגורמים לסתימות. מעבר לכך, חלק גדול מהצינורות סובלים משורשים של צמחים שחדרו פנימה וגרמו לסתימה של הצינור. כמובן שאם השורשים מסתבכים במגבונים הלחים, מדובר על סתימה מלאה שגורמת ללא מעט בעיות עבור כל הדיירים בבניין. במקרים מסוג זה, חשוב להזמין שירותי ביובית, על מנת לפתור את הבעיה אחת ולתמיד. מדובר על מכשיר ייעודי, העושה שימוש בלחץ מים גבוה, שמסוגל לנקות את כל הצנרת ולשחרר את הסתימה. כמו כן, הביובית מסוגלת לחתוך שורשי צמחים, ובכך להציל את הצנרת מפני פלישת הצמחים.

מתי תזדקקו לשירות של פתיחת סתימות ביוב?

כאמור, סתימות ביוב עלולות להתרחש כאשר שורשי הצמחים פולשים לתוך צינורות הביוב או כאשר דיירי הבניין מורידים באסלה מגבונים ומוצרי היגיינה. מעבר לכך, כדאי לזכור כי לא מעט בניינים ישנים מכילים צנרת ישנה שאינה עומדת בתקנים הנוכחיים. מערכת הביוב הישנה לרוב אינה תקנית, היא מורכבת מחומרים שאינם מתאימים למשימה ולא פעם ניתן לגלות כי היא הותקנה בצורה לא מתאימה. כל הגורמים האלו עלולים להגביר את הסיכון לסתימות, היות וזוויות מיותרות, שיפועים לא תקניים והתקנה רשלנית, עלולים לגרום למטרד סתימות חוזר ונשנה. כמו כן, כדאי לדעת כי מי שמוריד באסלה שומנים ושאריות מזון, גם כן מגביר את הסיכון לסתימה. בנוסף לכך, כדאי לזכור גורמים נוספים כגון בלאי טבעי, שינויי טמפרטורות המשנים את נפח הצינור, עצמים זרים שעלולים להגיע לביוב ועוד. בכל המקרים האלו, חשוב להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית ואמינה שמתמחה בתחום, על מנת לפתוח את הסתימה אחת ולתמיד.

פתיחת סתימות ביוב – כיצד ניתן לעשות זאת נכון?

לא מעט אינסטלטורים מציעים שירות של פתיחת סתימות ביוב, אך חשוב לבחור למשימה חברה מיומנת ומנוסה שמתמחה בתחום. חברה המשתמשת בביובית למשל, נחשבת לחברה מועדפת למשימה, היות ויש לה את הציוד והמכשור המתאים על מנת להבטיח את התוצאות האופטימליות ביותר. הביובית מאפשרת להשתמש בלחץ מים אדיר, על מנת לפתוח כל סוג של סתימה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה