תיקון שעוני יוקרה

תיקון שעוני יוקרה

תיקון שעוני יוקרה הוא אחד מהדרכים שתוכלו דרכו להעריך יותר את השעון שיושב לכם בזרוע היד. אז איפה ניתן למצוא מקום שמתקן שעוני יוקרה? במאמר זה נבדוק.

תיקון שעוני יוקרה 

אולי נספר לכם קצת על החברים שתיקנו את שעון היוקרה שלהם, כך אחד מהם, ירון, מספר: "אני כל כך מרוצה מהשעון שלי כשקיבלתי אותו בחזרה – הוא נראה חדש לגמרי! היו לו שריטות רבות והחוט היה רופף! בתיקון עזרו מאוד ועזרו לי גם בכל מה שצריך! בהחלט אשתמש שוב בתיקוני שעון יוקרה בעתיד!"

שיפוץ רולקס 

דני מספר לנו: "תיקוני שעוני יוקרה עשו עבודה מצוינת ב – Rolex שלי. היה שירות מלא והזמן היה מהיר עד לקבלתו. קיבלתי פנים חדשות המותאמות שכדאי היה לעשות גם את הרצועה והמארז ששופצו, מה שגורם לזה להיראות כמו חדש. אני ממליץ בחום"

תיקון שעוני יוקרה – מה חושבים הלקוחות? 

יוחאי מספר: "שלחתי שעון 300 מ"ג אומגה סיימסטר שלי לשירות".

הוא ממשיך לשתף: "למרות שזה לקח קצת יותר זמן ממה שציפיתי, תיקוני ווטש יוקרה היו טובים מאוד והם עידכנו אותי בהתקדמות התיקון והעבודה השוטפת".

"לאחר שהוחזר השעון שלי, הייתי מרוצה מאוד מהעבודה. זה נראה פנטסטי, מנוקה ומצוחצח כמו גם כמה חלקים חדשים. זה שומר על הזמן בצורה מושלמת (וזה לא היה לפני השירות).

שירות תיקון שעוני יוקרה 

רוני משתף מהתרשמותו בתיקון השעון שלו: "הייתי זקוק לסוללה לשעון הקרטייה סנטוס שלי, מצאתי תיקוני שעון יוקרה לאחר חיפוש ברשת בכלל ובגוגל, ובחנתי ביקורות קודמות. התהליך היה כל כך קל". אם גם אתם מתלבטים היכן לתקן את השעון, תיקון שעוני יוקרה הוא הכתובת.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה