נדלן באתונה – אם לא שמעתם הגיע הזמן שתשמעו

2001184 (1)-min

תחום הנדל"ן עובר שינויים רבים במהלך השנים. ונתונים שהיו נכונים לפני עשור הפכו להיות לא רלוונטיים. ולכן כל מי שחפץ להשקיע בנכס בכל יעד שהוא בעולם חייב ללמוד את המפה לעומק, ולהכיר את התנודות ואת השינויים שהתחוללו במקום. רק בצורה כזו הוא יוכל להסיק מסקנות ולקבל את ההחלטות שלו בשימת לב. יוון הינה מדינה שממוקמת לחופי הים התיכון והיא מציעה שפע של הצעות ואפשרויות למשקיעי נדל"ן. ועיר הבירה, אתונה, מובילה בראש עם הצעות מגוונות לעסקאות נדל"ן.

 

מה מיוחד באתונה?

יש להבין מה מיוחד באתונה, ומדוע כל כך הרבה משקיעים מהארץ בוחרים לרכוש בה נכס. ההסבר שעומד מאחורי הדברים הינו הגיוני ומתקבל על הדעת, ויש בו בהחלט כדאיות רבה. לפני מספר שנים חוותה יוון משבר כלכלי מהותי. כזה שפגע בין היתר במחירי הנכסים במדינה. מאז ועד היום המדינה מתאוששת, וגם מחירי הנכסים בשטחה עולים בהדרגה. דהיינו, המחירים נכון להיום עדיין לא הגיעו לרף המקסימלי שלהם, וזה אומר שעדיין ניתן לרכוש נכס במחיר כדאי. ואילו הצפי הוא שהמחירים ימשיכו לעלות הלאה. המשמעות של הקביעות הללו היא שהנכס שתרכשו כעת במחיר נמוך יחסית עתיד להיות יקר יותר באופן משמעותי בעוד שנה או מספר שנים.

 

להיוועץ עם יועץ נדל"ן מקומי

אמנם יש כאן שיקולים הגיוניים שנראים פשוטים מאוד. אבל זה לא אומר שנכון לרוץ ולרכוש נכס באתונה בלי לברר ולבדוק לעומק את הדברים. מה שחשוב לעשות זה לשוחח עם יועץ נדל"ן מקומי. יועץ שמכיר היטב את השוק באתונה בפרט, ובאופן כללי את הנעשה בתחום הנדל"ן ביוון. הדרכה שלו, עצות והסברים בנודע לשיטות המיסוי ביוון יוכלו להוביל כל משקיע לקבלת החלטה נבונה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה