מה בתכלס ההבדל בין כל כסאות הבטיחות

1253030-min

אם אתם עומדים בפני בחירת כיסא בטיחות עבור התינוק או הילד שלכם, אתם בוודאי שמים לב שכיום ניתן למצוא מגוון רחב של כיסאות בטיחות של חברות שונות, בדגמים שונים ועוד. על כן, חשוב מאוד שתבחרו את כיסא הבטיחות הרלוונטי בצורה הטובה ביותר. לא מעט הורים תוהים מהם ההבדלים בעצם בין כיסאות הבטיחות השונים ולכן, במאמר הבא תקבלו את כל המידע אודות ההבדלים בין כסאות הבטיחות השונים.

 

הבדלים בין כיסאות בטיחות?

אז מהם בעצם ההבדלים שבין הכיסאות בטיחות העומדים על הפרק? ראשית כל, חשוב מאוד לדעת שישנם כיסאות בטיחות שונים המותאמים לכל גיל. כלומר, ישנם כיסאות בטיחות עד גיל שנה, ישנם כיסאות בטיחות הרלוונטיים עד גיל 3 ועוד. כמו כן, כיסאות הבטיחות מותאמים למשקלים שונים. לעיתים ניתן למצוא כיסאות בטיחות התואמים החל מגיל לידה ועד גיל 3- מדובר על כיסא שיעלה יותר מכיסא רגיל שאיננו רב גילאי, אך לא פעם הוא בהחלט שווה את זה. מלבד ההבדלים של הגילאים והמשקלים שאליהם מותאם כל כיסא בטיחות, ניתן למצוא כיום כיסאות בטיחות רחבים יותר או פחות, אשר ניתן לבחור מהם את הכיסא הנכון והמתאים לרכב שלכם. בנוסף לכך, ניתן למצוא כיסאות פשוטים או כיסאות יוקרתיים יותר, כאשר לא פעם הכיסאות היוקרתיים מתכווננים לכמה מצבים ומאפשרים לכוונן את הכיסא למצב נוח יותר כאשר התינוק או הפעוט נרדם ועוד.

 

כיצד תבחרו את כיסא הבטיחות המתאים ביותר לילד שלכם?

אם אתם מחפשים כיסא בטיחות לתינוק או לפעוט, חשוב מאוד שתשימו דגש ראשית כל על החברה המייצרת את הכיסא. ישנן חברות בעלות מוניטין והמלצות בתחום של כיסאות בטיחות לתינוקות, פעוטות וילדים ולכן, כדאי לבחור דווקא בכיסאות של חברות מוכרות. הכיסא חייב להיות בטיחותי מאוד ובעל תו תקן וזאת בכדי שהוא יאפשר לילד שלכם נסיעה בטוחה ונוחה ברכב.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה