למי פונים כדי לתקן קלנועיות?

קלנועיות

בעשור האחרון ניתן להבחין בצורה די ברורה כי רבים מן האנשים שנמצאים בגיל השלישי בוחרים לנטוש את הנסיעה המסורתית בתחבורה הציבורית ואף למסור את הרכב הפרטי למכירה. מדוע? כי נסיעה בתחבורה ציבורית היא אינה דבר נוח לאדם מבוגר. לא תמיד יש מקום ישיבה ולא תמיד זה נוח להמתין, ורכב פרטי עולה הון תועפות לאדם שכבר לא תמיד עם שכר חודשי בגובה שמספיק לכל ההוצאות של מכונית. מה הפתרון? קלנועית במחיר טוב, ראו דוגמא כאן.

עוברים לנסיעה עצמאית

קלנועית מקנה את שיא הנוחיות מבחינת אנשים בגיל השלישי, בייחוד כאלה שכבר אינם עובדים. הקלנועית אינה מצריכה דבר מלבד טעינה חשמלית, והיא מוכנה לנסיעה אל כל אותם המקומות שאליהם יש להגיע מבלי להיתקע בכבישים…הדבר היחידי שאליו יש לשים לב הוא הבטרייה שנותרה לנסיעה, הביטוח שקיים עבור כלי הנסיעה הזו ואל המקום שאליו יש לפנות במידה ומגלים כי אכן יש בעיה שאותה יש לתקן כדי להמשיך ולהיות ניידים בצורה הכי מיטבית. לרוב זה יהיה דרך החברה שממנה בוצעה הרכישה, כל עוד מדובר ביבואן רשמי של אותו דגם קלנועית.

היכן מבצעים תיקונים

כמו כל כלי נסיעה, גם לכלי מסוג קלנועית יכולות להיות כל מיני סוגים של תקלות, וכאן זה מאוד חשוב לדאוג מבעוד מועד ליצירה של ביטוח שכולל כל מיני סוגים של תיקונים. במקום שבו מבצעים את הרכישה המסודרת של קלנועיות כמו החנות חשמלית ריידר בע"מ למשל בדרך כלל יש גם רשימה של מיקומים שבהם מבצעים את הפעולה של התיקון, ולפעמים המקום עצמו יכול לסייע עם ביצוע של התאמת תוספות ותיקון בעיות קיימות בצורה מקצועית. זה חשוב לוודא כי מדובר במקום שמומחה בטיפול בקלנועיות, כדי שהתיקון יהיה איכותי והקלנועית תשוב לפעולה באופן הכי מהיר.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה