יועץ בטיחות אש

יועץ בטיחות אש

כל מקום עבודה מחויב ליצור את התנאים הבטוחים והנאותים ביותר עבור העובדים שלו. החוק בארץ מחייב את המעסיקים לשמור על סביבת עבודה בטוחה ומוגנת עבור העובדים, במטרה לצמצם ככל הניתן את התרחשותן של תאונות עבודה שונות. יועץ בטיחות אש למשל, אמור לוודא כי מקום העבודה בטוח ואין כל חשש להתפתחות של שריפה. היועץ אמור לבחון את המקום, לחפש אחר מפגעים שונים ולספק דוח מפורט ויסודי המכיל את המפגעים ואת דרכי הטיפול בהם. לא מעט מקומות עבודה מעסיקים יועץ בטיחות, שמטרתו לשמור על סביבת עבודה בטוחה מכל האספקטים האפשריים. יועץ זה אמור לספק למעסיק תוכנית עבודה יסודית ומקיפה, הכוללת ניהול סיכונים ותקנות בטיחות הרלוונטיות למקום העבודה. מעבר לכך, היועץ אמור לספק למעסיק ייעוץ ברמה הגבוהה ביותר, בכל התחומים הקשורים לבטיחות במקום העבודה, כולל בטיחות אש. קראו בהרחבה באתר https://liorsafety.co.il.

יועץ בטיחות אש – הדרך האולטימטיבית לשמור על בטיחות העובדים

מקרי חירום עלולים להתרחש בכל מקום ובכל זמן, ולכן חשוב להיות מוכנים לכך מראש. יועץ בטיחות אש אמור לבצע סקר סיכונים, על מנת לאתר את המפגעים השונים המצויים במקום העבודה. מסיבה זו בדיוק, חשוב לעבוד עם חברה מקצועית ומנוסה שמתמחה בתחום, על מנת להבטיח לעצמכם יועץ בטיחות ברמה הגבוהה ביותר. חשוב לעבוד עם יועץ בטיחות מנוסה ומקצועי, בעל וותק של שנים בתחום, על מנת להבטיח לעצמכם סביבת עבודה בטוחה ונטולת שריפות. לאחר איתור המפגעים והסיכונים השונים במקום העבודה, יועץ הבטיחות אמור לבנות תוכנית בטיחות יסודית ומקיפה עבור המעסיק. התוכנית אמורה לפרט את כל גורמי הסיכון שנמצאו בעסק, להעריך את מידת הסיכון שהם מהווים ולפרט כיצד ניתן להתמודד עימם בצורה המומלצת ביותר. יועץ הבטיחות אמור ללוות את בעל העסק לכל אורך הדרך, על מנת להטמיע את התוכנית בקרב העובדים ובקרב המנהלים.

לסיכום, יועץ בטיחות אש יכול לסייע לכל בעל עסק, המעוניין לשמור על בטיחות העובדים שלו. כמו כן, כדאי לציין כי כל אדם שמעוניין לפתוח עסק חדש, מחויב לפי החוק להציג תוכנית בטיחות אש על מנת לקבל רישיון עסק.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה