עיצוב מרפסת בצורה יעילה – משימה שמתאימה לכל אחד

1915192-min

עם הכניסה לבית החדש שלכם, אתם רוצים להעניק את תשומת הלב הנדרשת לעיצוב כל אחד ואחד מחלקי הבית השונים. יחד עם זאת, רבים מהישראלים לא משקיעים בחלל המרפסת שלהם, מפני שהם פשוט לא עושים בו שימוש מספק. למרפסת הבית שלכם יש פוטנציאל אירוח מדהים, לכל מטרה שלא תהיה, רק אם תחליטו לקחת את המושכות בידיים ולהיעזר באנשי המקצוע המיומנים והטובים ביותר.

 

שלושה חוקים לעיצוב מרפסת מוצלח

אם אתם רוצים להפוך את המרפסת שלכם לחלל נעים שבו תרצו לבלות בכל רגע פנוי ביום שלכם, אתם יכולים לעשות שימוש בשלושת חוקי העיצוב הבאים:

  1. מרווח – שלא כמו חדרים אחרים בבית, המרפסות על פי רוב הן אזורים קטנים יחסית. ולכן, גם אם אתם רוכשים ריהוט גן או ריהוט מרפסות, אתם רוצים לקחת בחשבון את גודל המרפסת.
  2. אחידות – בדיוק כמו פינת האוכל או הסלון שלכם, גם באזור המרפסת אתם רוצים ליצור אחידות עיצובית, על ידי שימוש בסט פינות ישיבה או כיסאות ושולחנות בעיצוב זהה.
  3. שימושיות – אם אתם רוצים לנצל עד תום את פינת הישיבה במרפסת, מומלץ לבחור במוצרים שיהיו נוחים ושימושיים. למשל, לבית בו חיים ילדים קטנים, אפשר ליצור פינת ישיבה בסגנון ספות, במקום כיסאות ושולחנות.

לכל מטרה שלא תהיה – המרפסת שלכם תהיה מוכנה לישיבה

היתרון הגדול ביותר של מרפסות הוא הזמינות. אם אתם משקיעים בעיצוב מושלם של המרפסת, כבר בימים הראשונים לשהות שלכם בבית, אתם יכולים להשתמש בפינת הישיבה בכל רגע. רק תכינו לכם כוס קפה, תפתחו את החלון או הדלת למרפסת וצאו להפוגה נעימה ומרעננת מכל צרות היום, אל מול הנוף המוכר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה