איזה גודל מיטה מתאים לכם? 

bed-bedroom-blanket-clean-545012

אחת השאלות החשובות שאנחנו צריכים לשאול את עצמנו, לפני שאנחנו רוכשים מיטה, בין אם מדובר במיטת יחיד או מיטה זוגית, היא מה גודל המיטה הנכון עבורנו. יש פה שאלה שמתבססת על מספר נקודות, מספר שיקולים שעלינו לקחת בחשבון. 

מאחר ורכישת מיטה היא עניין לטווח ארוך, כלומר, אנחנו לא רוכשים מיטה לתקופה של שבועות ואפילו לא לחודשים, אלא לשנים ארוכות, אז יש משמעות רחבה בשאלה זו, בשתי זוויות עיקריות, הראשונה, מה גודל המיטה שמתאים לחדר שלנו, השאלה השנייה היא, מה יכול להיות נוח עבורנו. 

יש אנשים שלא צריכים מיטה גדולה. הם לא מתהפכים בלילה, לא פורסים ידיים או רגליים, הם נשארים באותה תנוחה כל הזמן, מאוד מינימליסטיים בשינה שלהם, ולכן הם יכולים להסתפק במיטה רגילה, הם לא צריכים מיטה בגודל מיוחד. מצד שני, יש כאלה שחייבים מיטה גדולה, כזו שתאפשר להם להתפרס בצורה נוחה, כזו שתגרום להם לנוע בחופשיות, בצורה פשוטה, בלי שום בעיה. 

צריך לומר שיש פה עוד אספקט שצריך להתייחס אליו והוא, מה מבנה הגוף שלנו. מה הגובה שלנו וכן מה המשקל שלנו. 

מה לגבי מבנה החדר?

ובכן, גודל המיטה תיקבע גם על פי גודל החדר. אנחנו לא נרצה להציב מיטה גדולה בחדר קטן, דבר שיכול לתפוס את כל השטח ולהפריע לנו לנוע בחופשיות. לכן, אנחנו נצטרך להתאים את המיטה לשטח שעומד לרשותנו, ולראות כיצד אנחנו יכולים להשתמש בו באופן סדיר, באופן נוח.
מיטה וחצי יכולה להתאים מאוד לנערים מתבגרים!
בקישור זה תוכלו למצוא בסיסים למיטה וחצי.

חשוב לזכור, מלבד המיטה עצמה יש עוד פריטים בחדר, ארונות, שידות, ודברים אחרים שיכולים להשפיע על השימוש בחדר ועל השטח שהם תופסים. לכן, עלינו לתכנן זאת היטב שלא נמצא את עצמנו עם מרחב מחייה קטן ומצומצם.
מוזמנים לפנות אל נגריית טום כדי לקבל את המיטה המושלמת:
https://www.tomitot.co.il/

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה