הבית שלכם הוצף בסערות האחרונות – זה מה שעליכם לעשות

טיפול בנזקי מים

בין אם שיטפון נגרם כתוצאה ממי תהום, מים נופלים או תקלה במערכת הביתית, ישנם כמה שיטות שיקום נזקים מומלצות שתצטרכו להפעיל במהלך 24 השעות הראשונות לאחר השיטפון, זאת כדי להבטיח את בטיחות ביתכם ומשפחתכם ולהעניק לך את התוצאה הטובה ביותר.

הבית שלכם הוצף בסערות האחרונות – זה מה שעליכם לעשות |

אם השיטפון היה מספיק רציני כדי שתעזבו את ביתכם, וודאו שאתם נשארים בטוחים עם חזרתכם. לאחר הסופה או הסערה, חשוב לבדוק כמה פרמטרים ביניהם דברים כגון עיוות, התרופות המבנה או אלמנטי בסיס סדוקים, ונזקים אופציונליים דומים אחרים.

בנוסף, חשוב שיהיה פנס עובד ומערכת כיבוי כל המקורות למים ולחשמל בתוך הבית. גם אם המערכות אינן פועלות, כדאי ללכת לארון החשמל ולכבות את הראשי, בתוספת כל חיבורי הנתיכים האישיים. כך, אם הכוח יופעל מחדש, אתם לא תהיו בסיכון לערבב מים עומדים וחשמל.

מה לעשות לפני שמזמינים איש מקצוע? |

לפני שתסיר מים או תבצע תיקונים או שימוש במייבשי לחות, יש לתעד את הנזק במלואו לחברת הביטוח שלך, על ידי צילום תמונות או וידאו. הגרסאות הדיגיטליות הן הטובות ביותר, מכיוון שניתן לאחסן אותן אלקטרונית ובקלות.

אם תתחיל להסיר מים או לבצע תיקונים לפני שתצלמו את הנזק, אתם עלולים להפחית את היקף הכיסוי שלכם מחברת הביטוח.

התקשרו לחברת הביטוח שלכם |

מכיוון שעליכם להודיע ​​לחברת הביטוח שלכם בהקדם האפשרי לאחר השיטפון, כדאי לשמור את מספר הטלפון של חברת הביטוח שלכם ואת הסוכן המקומי בתיק החירום.

מכיוון שפגיעות שיטפון מי תהום, בדרך כלל, אינן מכוסות בפוליסות ביטוח רגילות של בעלי בתים, תצטרכו לעבוד עם המבטח שלכם, כדי לקבוע את סיבת השיטפון ואת היקף הכיסוי שלכם.

מה צריך לומר לחברת הביטוח לאחר שיטפון? |

יש ליידע את נציג הביטוח שלכם בכל התיקונים שאתם מתכוונים לבצע באופן מיידי. הקפידו לעקוב אחר ההנחיות של חברת הביטוח.

מה אתה יכול לצפות מבחינת זמן כדי לחזור לשגרה? הטיפול יכול להיעשות בסביבות שבוע אם התביעה והניקיון יהיו מינימליים ועד חמישה עד שישה חודשים במקרים גרועים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה