הכשרת מדריכי צ'י קונג אצל אמיר פרלמן – מה לומדים?

הכשרת מדריכי צ'י קונג

היום ניתן למצוא לא מעט בתי ספר ומוסדות לימוד אשר מספקים הכשרה למדריכי צ'י קונג. אך חשוב לזכור כי בכל בית ספר ובכל מוסד לימודי, ישנה תוכנית לימודים שונה, מורים שונים וכמובן סגנון צ'י קונג שונה. על מנת לקבל את כל הידע והכלים הדרושים לכם, על מנת להעביר שיעורים ברמה גבוהה, יש צורך ללמוד אך ורק מהטובים ביותר בתחום. הכשרת מדריכי צ'י קונג אצל אמיר פרלמן למשל, מתבצעת בצורה המקצועית ביותר, תוך כדי שילוב של לימודים מעשיים ולימודים תאורטיים. הלימודים נמשכים שנה אחת והם כוללים שני סמסטרים. בסיום הלימודים יש צורך להיבחן על סדרה אחת מתוך 5 הסדרות המהוות את הבסיס לצ'י קונג רפואי. כמו כן, התלמידים חייבים להכיר את מושגי היסוד ברפואה הסינית ובהיסטוריה של מי שהמציא את הסדרות האלו.

> קראו גם https://www.mqgisrael.com/course/qi-gong-pardes-hana/

הכשרת מדריכי צ'י קונג אצל אמיר פרלמן – תוכנית הלימודים

חשוב לציין כי לאחר סיום קורס צ'י קונג בתוכנית ההכשרה למדריכי צ'י קונג, ניתן להצטרף לקבוצת הבוגרים, אשר מתרגלת סדרות מורכבות ומסובכות יותר, מתוך הצ'י קונג הרפואי. קורס ההכשרה למדריכי צ'י קונג כולל מושגי יסוד מעולם הרפואה הסינית, היסטוריה של התפתחות הצ'י קונג, מבוא לתורת חמשת היסודות, יין ויאנג באדם, היכרות עם מרכזי האנרגיה בגוף האדם ותפקידם, היכרות עם שבעת הרגשות הפטוגניים ועוד. בפן המעשי הקורס כולל לימוד של חימום באמצעות סדרת השבשבות וחימום בעשרה מעגלים. כמו כן, הקורס יעסוק בנשימת כוח, עמידה ריקה ומדיטציית שני שעונים. הקורס ילמד את סדרת חמשת היסודות, סדרת שמונה יחידות רקמה, משחק חמש החיות, סדרת שי אר פה וסדרת יי ג'ין ג'ינג.

לסיכום, קורס הכשרת מדריכי צ'י קונג נחשב לקורס חובה, עבור כל מי שרואה בעצמו חלק מעולם הצ'י קונג.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה