דגמ"ח עבודה מה חשוב לדעת

דגמ

קיים צורך מהותי לעובדי השוק המוסדי להשתמש בבגדי עבודה נוחים ואיכותיים, וזאת כדי שיצליחו לבצע את עבודתם בצורה הטובה והיעילה ביותר. בין פריטי הביגוד הנחוצים לעובדים אלו הינו דגמ"ח עבודה איכותי וחזק, כזה שלא יישחק או יתבלה בזמן קצר גם בלחצים ועומסים כבדים.

דגמ"ח זהו מכנס המאופיין בגזרה רפויה ועם מספר רב של כיסים גדולים, כדי לתת מענה אידיאלי לשימושים שונים מחוץ לבית כמו טיולים, תנאי שטח וכמובן תנאי עבודה שנעשים בצורה פיזית כמו סבלות, נגרות, ייצור, חקלאות ועוד. כיוון שיש כל כך הרבה סוגים של מכנסי דגמ"ח לעבודה, חשוב לבחור את המכנס המתאים ביותר על פי כמה מאפיינים.

התאמת צבע בד לאופי העבודה

מכנסי הדגמ"ח מגיעים לרוב בכמה צבעים שונים, כאשר צבעי הבסיס הם בעיקר שחור, כחול, אפור וירוק. ישנם מכנסיים מסוג זה הנראים כמו מכנסי ג'ינס מבחינת הצבע, אך סוג הבד והשימושיות של המכנסיים הינם של מכנסי דגמ"ח עם גזרה רפויה ומשוחררת וכיסים רבים.

עובדים הזקוקים למכנסי דגמ"ח במהלך עבודתם יעדיפו לבחור את צבע המכנס על פי אופי העבודה שלהם, כך לדוגמה עובדים במוסכים או מפעלי ייצור ילבשו דגמ"חים בצבעים כהים של שחור או כחול כהה כך שצבע הגריז, שמן ולכלוך אחר לא יבלוט על גבי המכנסיים.

לעומתם עובדים בנגרייה, חקלאות או על עבודה אחרת שעלולה ליצור כתמי לכלוך כמו אבק – יעדיפו ללבוש מכנסי דגמ"ח בצבעים בהירים כמו לבן, אפור או בז'.

חשיבות איכות הבד של מכנסי דגמ"ח

כמובן שגם לאיכות הבד יש חלק משמעותי במכנסי העבודה. כיוון שהמכנסיים מיועדים לעובדי שטח או עבודות פיזיות ומלכלכות, יש צורך שבד המכנסיים יהיה עמיד ואיכותי ונוח ללבישה. מכנסי דגמ"ח העשויים משילוב של בד כותנה עם ניילון יהיו האידיאליים ביותר, כיוון שהכותנה תעניק נוחות למשך שעות רבות ואילו הניילון יאפשר לנדף לחות וזיעה כך שהדגמ"ח לא יהיה כבד ומסורבל.

מדוע יש כל כך הרבה כיסים?

כאמור, לדגמ"ח יש יונידרס יש הרבה כיסים לעומת מכנסיים רגילות. הסיבה לכך היא בעיקר פרקטית, כך שבמהלך עבודות שטח בחוץ העובדים יוכלו לאחסן בכיסים אביזרים שונים שיהיו נחוצים להם במהלך עבודתם השוטפת.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה